Kam s dětmi na hory?

473
13.11.06 16:31

kam s dětmi na hory?

Ahoj,

holky, kam jezdíte s dětma na hory? Já jsem asi děsně náročná a už jsem prolezla kde co a nemůžu nic najít. Chci něco na sjezdovce nebo u ní, budu lyžovat s 8letou dcerou a nehodlám se s ní vláčet bůhvíkam, loni jsme to měli 500 metrů k lanovce, ale do kopce a byl to děs, protože jsem nesla i její lyže. Chceme apartmán, abychom mohli dát děti spát do vedlejší místnosti. Chceme, aby tam nebo poblíž byla dobrá restauarace a v penzionu nebo v té hospodě dětský koutek, jinak se nenajíme. A kdyby tam byl ještě výhled na hory a bazén s přiměřeně teplou vodou, líbala bych vám ruce!!! Prosím, že něco takového existuje? Už x let jezdíme na hory a vždycky je tam nějakej problém. nemáte lepší zkušenost? (Kromě Permoníka, kterej je permanentně obsazenej). Díky!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3011
13.11.06 18:05

Ahoj,

dám ti pár tipů, ale nevím, které hory máš na mysli :?:

Jeseníky: Červenohorské sedlo, přímo u sjezdovek: www.cervenohorskesedlo.net
Praděd: Ovčárna,také přímo u sjezdovek: www.ovcarna.cz

Beskydy:Soláň, přímo na sjezdovce: www.hotelsolan.cz

Šumava:Orea Wellness Hotel Horizont,Špičák v 1100 m přímo na sjezdovce: www.horizont.sumava.net.
Myslím,že tento hotel bude splňovat tvé náročné požadavky. Dáváme našim k Vánocům pobyt v tomto hotelu v únoru,jsou vášniví běžkaři a ta výchozí poloha je naprosto ideální.

Jinak ty Orea hotely jsou téměř všechny takto výborně umístěny. Mrkni na www.orea.cz.

Když tak pak písni, jestli máš na mysli jiné hory.

Snad ti trochu pomůžu. Přeju dobrý výběr a krásně prožitou dovolenou dle Vašich představ.

Katka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
172
13.11.06 22:21

Ahoj, doporucuju bozi dar hotel praha, sjezdovka primo u hotelu, apartmany jsou tam take, bazen virivka s vyhledem ven, takze bezva…a spousta jineho, jen ted z hlavy nevim www stranky…ale doporucuju!
 m+m

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40
12.10.10 14:53

Ahoj,
ja nedavno objevila pekny stranky pro ubytovani s detmi www.pocitamesdetmi.cz
Hatlina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1
27.9.11 09:51

S dětmi do penzionu MAX Klínovec

Mohu vřele doporučit penzion MAX Klínovec na Klínovci. Mrkněte na stránky *** Byli jsme tam v loňské sezóně a bylo to opravdu výborné. Jsou přímo na sjezdovce u sedačkové lanovky, mají nově vybavené pokoje, v restauraci výborně vařili a parkovali jsme přímo u penzionu. Mohu jen vřele doporučit!

Edit adminem: smazán odkaz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janus333
23.1.12 17:14

Misecky

Ahoj, my jsme byli na Miseckach v Horskem Zatisi, j eto u sjezdovky a vyborne varili.

  • Citovat
  • Upravit
8647
28.1.12 21:11

http://www.zelenymlyn.com/
My se ted vrátili ze ŽAcléře-Prkenného dolu,
penzion Zelený Mlýn. Zvenku je to taková socialistická budova,ale uvnitř moc fajn,pokoje s příslušenstvím,možnost snídaně či polopenze,v penzionu je vyhlášená restaurace,takže my měli jen snídaně (úžasné) a večer si objednávali z jídeláku.
Hned za penzionem dětský svah s provazovým vlekem a lyžařskou školou.Klasický skiareál 150-200m od penzionu.
Nádherné prostředí,skoro žádní lidi,perfektní obsluha,zákazníků si váží.
Jediný minus je absence dětského koutku.Ale s 3letou dcerou jsme přežili :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3802
6.11.12 08:57

Ahoj,

chtela bych poprosit o typ, kam s detmi(dve rok a pul, 4 roky a 10 let) na hory. Samozrejme, aby za ubytovani byla rozumna cena, aby u chaty byl vlek, chata byla dobre pristupna autem a bylo kde zaparkovat. A taky aby na chate byla treba hernicka pro mrnouse a pokoje aby meli socialku.

Predem dekuji za typy. ;)

Jana

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silwinka87
6.11.12 09:13

:mavam:
A odkud jsi? My jsme třeba byli 2 roky po sobě na Bílé v Beskydech. Příznivé ceny, vlek hnedka u chaty, Brumíkova lyžařská škola, bohatý program pro děti, velký dětský koutek v jídelně. Byli jsme maximálně spokojení.. :palec:
 http://www.hotelpokrok.cz/

  • Citovat
  • Upravit
Silwinka87
6.11.12 09:16

Jinak letos tam nejedeme, protože jedeme velká parta a budeme si vařit, takže jedeme taky do Beskyd, jmenuje se to Malenovice..

http://www.e-chalupy.cz/…uti-3180.php

Jinak bych vám doporučovala vybírat rychle, než bude všechno dobré zarezervované.. :palec:

  • Citovat
  • Upravit
Janus3
6.11.12 09:36

Ted jsme byli v Cernem dole v hotelu Aurum - maji vse pozadovane. Bylo to tam super, jenom jsou trochu drazsi pro jednotlivce, my byli jako skupina a platili jsme 590/os s plnou penzi a deti 3 a 5 let za 300.
Bazen, cisto, detsky doutek, k vleku pres namesti.

  • Citovat
  • Upravit
3802
6.11.12 10:24

Silwinko, jsme z Kolina. Pojedem dve rodiny, takze 4 dospeli a 4 decka. :) Snad stihnem neco vybrat, nez bude vsechno rozebrane.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Silwinka87
6.11.12 11:11
@cernus píše:
Silwinko, jsme z Kolina. Pojedem dve rodiny, takze 4 dospeli a 4 decka. :) Snad stihnem neco vybrat, nez bude vsechno rozebrane.

Aha..Tak to by pro vás byli Beskydy moc daleko..
Tak snad se vám podaří něco vybrat.. :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
zichisek
6.11.12 11:39
@Silwinka87 píše:
Jinak letos tam nejedeme, protože jedeme velká parta a budeme si vařit, takže jedeme taky do Beskyd, jmenuje se to Malenovice..

http://www.e-chalupy.cz/…uti-3180.php

Jinak bych vám doporučovala vybírat rychle, než bude všechno dobré zarezervované.. :palec:

Tam je to super, my jezdíváme na vedlejší chatu :-D

  • Citovat
  • Upravit
Silwinka87
6.11.12 11:59
@zichisek píše:
Tam je to super, my jezdíváme na vedlejší chatu :-D

Jo? My tam jedeme poprvé..Takže je to tam dobré, jo?
My jsme chtěli něco hnedka u sjezdovky kvůli malému..
A jak se tam lyžuje? Dá se to?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin