poradíte hotel v Hurghadě?

5331
13.12.06 21:14

poradíte hotel v Hurghadě?

Ahoj,
chceme koupit s manželem našim zájezd do Hurghady, taťka si rád zašnorchluje a jeho žena spíš poleží na pláži, oba si pak dají večer dobré vínko:)
takže jestli máte někdo nějaký tip na hotel, ne úplně nejdražší, ale slušný a slušně umístěný (aby tam taky něco bylo kromě pouště)´, jakýkoliv tip nebo poznatek z vaší dovolené, prosím písněte mi sem:)

díky, iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

80
13.12.06 21:50

ahoj. Já byla loni poprvé v Egyptě a to v Hurgadě v hotelu Mashrabyia. Přikládám kontakt na stránky, kde je druhá odshora moje recenze (Zuzka). Moc se mi tam líbilo, byl to hotel přesně podle mých představ - žádný mega komplex, ale patrové vilky v zahradě u moře. Doporučuji all-inclusive, dá se cca za 2.000,–Kč/týden dokoupit i na místě, jak to udělali záhy ti, kdo přijeli jen s polopenzí :-). Kdybys měla nějaký dotal tak napiš. http://egypt.webz.cz/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
16.12.06 19:02

ania, diky moc, mrkla jsem na ty recenze a urcite neco vyberu.

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
18.12.06 09:21

Ahojky.My jsme byli v hotelu El-Arosa..Myslím 2hvězdy.Jediný hotel koho nepostihla průjmová onemocnění. :) Já se synem nic..Ale jinak dobrý.Na potápění všude dobrý..kdo není náročný,tak doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama