Egypt s vnoučaty

53
13.6.15 19:49

Egypt s vnoucaty

Ahoj mam mam dotaz. Tchyne chce vzit dcerku do dovcu do Egypta. Pas mame cerstve hotovy ale zajimalo by me jestli potrebuje i moje svoleni!! Na netu nemuzu nic najit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Run
20681
13.6.15 19:50

Nevím. Ale zcela jistě vím, že bych trvala na jiné destinaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20681
13.6.15 19:52

A to není jen kvůli tomu co se děje, ale nevidím nic přínosného v tom být zavřená v nějakém resortu. Ať je např. v Řecku jaká chce krize, lidé jsou tam prostě úplně jiní a nemusíš se bát mezi ně jít. Platí to i pro taverničky, kde jak vidí dítě, tak nesou zadarmo zmrzlinu a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
13.6.15 19:54

Rozumim, vybiraj jeste Chorvatsko tak nevim jeste. Ale vim ze Chorvatska svoleni byt nemusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
13.6.15 19:54

Taky bych radši volila dovču jinam. Povolení bych pro jistotu vyhotovila. Člověk nikdy neví, na koho narazí a je lepší mít to v ruce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50123
13.6.15 19:56

Jinak mě tak napadá, že se musím zeptat mamky, jestli babičce a dědovi povolení někdy vystavovali. Jezdila jsem s nimi často, tak by mě to i zajímalo. I s tetou jsem jednou dokonce byla na dovolený sama. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 19:56

@vj zab myslím si, že sebou nějaký papír mít musí, speciálně při cestách do Afriky. Aby to nebyl únos či co. Udělala bych nějakou apostilizovanou kopii souhlasu s vycestováním na daný termín v angličtině nebo arabštině.

A ty se nebojíš..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5544
13.6.15 19:59

@vj zab Take bych Egypt nevolila, my jsme se ho vzdali na dobu neurcitou. Kvuli potrebnym dokumentum bych kontaktovala (mozna staci prozkoumat webovky) ambasadu v CR a poptala se. Dite muze v mori na neco slapnout, bude potrebovat osetreni, tak at neni zbytecny problem s prokazovanim rodinnych vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
13.6.15 20:14

@krasnodar dostala jsem kontakt na egy. ambasadu tak tam zavolam a uvidim. Ale asi nejaky papir napisu pro jistotu
@tulipán a netu jsem prave nic nenasla tak budu volat na ambasadu. Maji v planu i chorvatsko tak ten egypt neni na 100% ale informuju se radeji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4863
13.6.15 20:30

@vj zab chvíli jsem přemýšlela, jak to svolení myslíš, jestli jako tchánovci v nestřežené chvíli dcerku čapnou a šup s ní na dovču. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5544
13.6.15 20:35

@vj zab Ono asi kamkoliv mimo CR je dobre mit podobny dokument v ruce, minimalne pro klid vsech. Telefonicky radi odpovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
13.6.15 20:50
@RadkaCh píše:
Taky bych radši volila dovču jinam. Povolení bych pro jistotu vyhotovila. Člověk nikdy neví, na koho narazí a je lepší mít to v ruce.

s tim souhlasim :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama