Sprej na opalování transparentní Cien

Anonymní
12.6.15 12:15

Sprej na opalování transparentní Cien

Příští měsíc jedu do Itálie na dovolenou s dětmi a přemýšlím, že letos koupím opalovací krémy značky Cien. V prodeji by snad měli být v Lidlu od 18.6.2015.Narazila jsem na netu na Sprej na opalování transparentní Cien (20). Nemáte s tímto sprejem zkušenosti? Chtěla jsem si pro sebe koupil olejíček, ale docela mě láká koupit si pro sebe tento sprej. Předem děkuji za odpovědi. Pro děti koupím samozřejmně 50. K moři jedeme do Rosolina Mare, tak bych také dyštak uvítala nějaké typy na výlety a zábavné parky…děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
12.6.15 12:16

Také bych uvítala nějaký typ na opalovací olej k moři. Zrovna mají v akci olej zn. Nivea a Nubian

• Nahlásit
  • Citovat
1219
12.6.15 12:20

A nechceš se odhalit kvůli té dovči nebo kvůli češtiny? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 12:29

Z osobních důvodů :-)!!! Ale tady se snad neřeší chyby, ne? Chtěla jsem jen poradit jestli si koupit olejíček nebo ten sprej z Lidlu :-)!!!

• Nahlásit
  • Citovat
149
12.6.15 12:44
@JaneDoe píše:
A nechceš se odhalit kvůli té dovči nebo kvůli češtiny? :mrgreen:

Čemu se směješ, sama píšeš špatně :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
12.6.15 12:46
@Želmíra píše: Čemu se směješ, sama píšeš špatně :roll:

budu ráda když mě opravíš, já se ráda poučím :-) bez ironie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.15 12:47

Zakladatelka chtěla poradit a mě osobně to také zajímá!!!Tak holky pište!!!

• Nahlásit
  • Citovat
1219
12.6.15 12:47
@Anonymní píše:
Z osobních důvodů :-)!!! Ale tady se snad neřeší chyby, ne? Chtěla jsem jen poradit jestli si koupit olejíček nebo ten sprej z Lidlu :-)!!!

jsem si dělala srandu, neboj se :mrgreen: jen ti závidím tu dovču… ale ty věci z Lidlu jsou prý super, sama zkušenost nemám, ale pak poreferuj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
149
12.6.15 12:55
@JaneDoe píše:
budu ráda když mě opravíš, já se ráda poučím :-) bez ironie

Špatné skloňování. Správně se píše: A nechceš se odhalit kvůli té dovče nebo kvůli češtině?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 12:57

@Želmíra třeba to psala @JaneDoe tak, jak ji pusa narostla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2307
12.6.15 13:03
@Anonymní píše:
Příští měsíc jedu do Itálie na dovolenou s dětmi a přemýšlím, že letos koupím opalovací krémy značky Cien. V prodeji by snad měli být v Lidlu od 18.6.2015.Narazila jsem na netu na Sprej na opalování transparentní Cien (20). Nemáte s tímto sprejem zkušenosti? Chtěla jsem si pro sebe koupil olejíček, ale docela mě láká koupit si pro sebe tento sprej. Předem děkuji za odpovědi. Pro děti koupím samozřejmně 50. K moři jedeme do Rosolina Mare, tak bych také dyštak uvítala nějaké typy na výlety a zábavné parky…děkuji

Ja jsem moc spokojena se znackou Carotene(nevim jestli je to dobre napsane).Prodavaji to v Dm a po techto kremech a olejickach jsem mela vzdy nej barvu a to jsem prirodni blondyna :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
12.6.15 13:08
@Želmíra píše: Špatné skloňování. Správně se píše: A nechceš se odhalit kvůli té dovče nebo kvůli češtině?

tak to je chyba v nářečí, kdybych to napsala správně (dovolená) tak bych nenapsala patvar :mrgreen: díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
12.6.15 13:14
@Anonymní píše:
Zakladatelka chtěla poradit a mě osobně to také zajímá!!!Tak holky pište!!!

A ty jsi někdo úplně jiný než zakladatelka viď :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
12.6.15 13:53

No ja jsem si ted koupila nejaky opalovaky pro nas dospele v Lidlu… no a uz to asi nekoupim. Nejak se mi nelibi ta vune a konzistence… Priste koupim nas stary dobry oblibeny a vyzkouseny Astrid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 13:55

Holky, mají u vás v Lidlu už opalováky? Já je marně a zoufale vyhlížím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama