Ekonto smart, limit?

14471
16.3.17 17:12

Ekonto smart, limit?

Prosim nemate nekdo ekonto smart od raifky? Potrebovala bych vedet jestli v tom zakladnim balicku je nejaky limit pro vyber penez a popripadne kolik, zadny zmeny jsem nedelala, ale rano jsem platila pres 1000kc v kramu, odpoledne si pritel bral kartu ze si vybere penize, nakonec mu to dalo jenom 4000kc, potom jsem chtela platit este odpoledne a kartu mi to uz odmitlo. Normalne posilam platby online s vyssi castkou takze me to zarazilo, malokdy vybiram tolik penez najednou. Moc dekuju za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.3.17 17:18

Není to o účtu jako takovém, tam žádné limity nejsou - ptala jsem se, když jsme platili byt a posílali hooodně :) Ale v tomhle případě jde o nastavení platební karty, tam jsou nastavené týdenní limity, lze to změnit v internetovém bankovnictví. Nastaví se tam samostatně částka pro platby v obchodě, pro výběry z bankomatu a pro platby na internetu. Součet musí být max. 100.000 Kč. Takže si to změňte, ať můžete do konce týdne platit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14471
16.3.17 17:23

@kulisek82 moc dekuju, hned na to juknu, takle uz bych do konce tydne nic nekoupila a s malym bezet do banky se mi moc nechtelo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama