Ekzém nebo flek na bradavce

Anonymní
13.10.19 20:05

Ekzem? Flek? Na bradavce

Zdravim vsechny :mavam:,
Uz par dni mam na bradavce takovy cerveny flek (cca 1×1 cm) je cerveny, nesvedi, neboli. Ale at mazu cimkoliv tak to nemizi. Bepanthen, ruzne kremy na atopak. Mam doma jeste triamcilon, ale nevim zdali je vhodny na kuzi bradavek. Nekojim, tehotna nejsem.
Pokud to nezmizi mam s tim jit na kozni nebo rovnou do mama centra? Cetla jsem, ze ruzne dolicky na kuzi prsu mohou signalizovat rakovinu (prsa mam velika, nic jsem si nenahmatala, sono pred 6ti mesici) navic mam pred MS tak nevim. Nechci byt za hysterku.
:nevim:
Nemate nekdo zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.10.19 22:09

Bez fotky těžko říct, nicméně mně se exém na bradavkách dělá někdy taky, ale svědí děsně. Někdy i mokvá atd. Pokud mám kortikoidy a nejsem těhotná a nekojím, tak mažu. Co já bych teď dala za triamcinolon :lol:. Jsem objednaná na kožní, mastičky došly.
Já být tebou, zkusila bych to dva tři dny mazat, a když bude zlepšení, nikam bych nešla. Pokud to nebude reagovat, zkusila bych lékaře. Spíš tedy kožní, než mama. Zas ale dej na instinkt, jestli chceš i tohle vyšetření, jdi…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.10.19 06:00
@Anonymní píše:
Bez fotky těžko říct, nicméně mně se exém na bradavkách dělá někdy taky, ale svědí děsně. Někdy i mokvá atd. Pokud mám kortikoidy a nejsem těhotná a nekojím, tak mažu. Co já bych teď dala za triamcinolon :lol:. Jsem objednaná na kožní, mastičky došly.
Já být tebou, zkusila bych to dva tři dny mazat, a když bude zlepšení, nikam bych nešla. Pokud to nebude reagovat, zkusila bych lékaře. Spíš tedy kožní, než mama. Zas ale dej na instinkt, jestli chceš i tohle vyšetření, jdi…

To je to ze prave nevim. :nevim:
Nechci bezet do mama centra s flekem, ze :roll: ale zase jsem prave cetla, ze ty zmeny na kuzi Prsu muzou znamenat neco..,
Zkusim tedy ten triamcilon, mela jsem jinou masticku na predpis (to byly atb a kortikoidy) a nepomohla :zed: zlusim jeste tohle no.
Ale teda ta byla syna, ale zkusila jsem no.
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.10.19 10:09
@Anonymní píše:
To je to ze prave nevim. :nevim:
Nechci bezet do mama centra s flekem, ze :roll: ale zase jsem prave cetla, ze ty zmeny na kuzi Prsu muzou znamenat neco..,
Zkusim tedy ten triamcilon, mela jsem jinou masticku na predpis (to byly atb a kortikoidy) a nepomohla :zed: zlusim jeste tohle no.
Ale teda ta byla syna, ale zkusila jsem no.
Diky

To určitě ano, ale myslím, že ty změny na kůži jsou spíše na kůži prsu, i když kdo ví…
Zkus namazat a když to nezabere, zajdi třeba nejdřív za obvoďačkou a ta tě nasměruje…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama