Elektrické autíčko, jaké máte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dee29
Kecalka 489 příspěvků 21.11.18 10:15
Elektrické autíčko, jaké máte ?

Dobrý den,
rádi bychom dětem pořídili na zahradu nějaké elektrické vozítko. Dcera má 6 let a pak máme mladší roční. Všechny auta, která jsem prohlížela mají nosnost tak do 40 kg a jsou od 3-8 let. I podle obrázků se mi zdají třeba už pro 7 leté dítě malé. Větší jsem našla jen čtyřkolky, ale to zase mi přijde, že není na zahradu, spíš někam do terénu. Co máte prosím pro své děti vy, jde mi o to, aby jsme to nekoupili a starší to za rok nebylo malé. Je jí sice 6, ale vypadá tak na 8 :-), má 125cm.
Příklad autíčka, které by se nám líbilo.
 https://elektricka-vozitka.heureka.cz/…hpx/recenze/#…

Reakce:
eliskaj
Kelišová 5604 příspěvků 21.11.18 10:25

@Dee29 tak zrovna tohle je dostačující i pro starší. Máme něco podobného, značku přesně nevím, ale dceru to nebavi. Syn jo, to je drak ale holka na to moc není…

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 21.11.18 10:44

Máme peg Pérego Polaris ranger, synovi je 6, má 125 cm a v pohodě se vejde, uveze i 4 děti bez problémů, je pro dva a do vozíku se vejdou další dva.

scentini
Závislačka 3461 příspěvků 21.11.18 10:47

Mam velky dite, takze ma 4 kolku, aby se vesla. Jezdi s ni i po zahrade.

zuracz1
Kecalka 133 příspěvků 21.11.18 10:55

synovec má Peg Pérego - Corral T-Rex, je to sice plasťák, ale zase oproti jiným strojům má o hodně silnější motor takže by měl více uvést, v porovnání s jiným strojem je o hodně mrštnější

Dee29
Kecalka 489 příspěvků 21.11.18 13:26

Děkuji :kytka:

milovnicejablek
Povídálka 21 příspěvků 21.11.18 13:37

máme audi stálo kolem 5tis, holka má šest - cca 18 kg a mladší má 12kg a uveze to obě dohomady i do mírného kopečka…bála jsem se vyhozených peněz, ale od jara do podzimu s tim na zahradě řádí, je to super

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >