Elektrizující vlasy

Anonymní
15.2.10 20:48

Elektrizující vlasy

Ahoj,
prosím všechny, které s tím máte zkušenosti,jestli by mi poradily. Je to asi měsíc, co mi neuvěřitelným způsobem elektrizují vlasy. Změnila jsem x šamponů, nepoužívám kondicionér (při jeho používání to bylo ještě horší), zkoušela jsem si mýt vlasy mýdlem, vyměnila jsem kartáč na vlasy, obarvit je a nic…jakmile uschnou, elektrizují takovým způsobem, že si na ně nemůžu ani sáhnout a musím je nosit pořád stažené do culíku a stejně mi volné vlasy od gumičky létají všude. Vlasy mám dlouhé hodně pod lopatky. Poradíte některá, co s tím? Používám kvalitní kosmetiku,ale zkusila jsem i obyč šamopny a stejně nic. Už jsem z toho zoufalá. Za jakoukoli radu budu ráda. Děkuju!!!

P.S.: akorát neraďte ostříhání se na krátko, to doopravdy neudělám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
15.2.10 20:50

Tužidlo nepomáhá? A elektrizují se hned po umytí nebo až když se oblíkneš? Na to jsou nejhorší fleesové mikiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.10 20:57

elektrizují okamžitě po umytí a uschnutí, takže přes ně nepřetahuju žádné oblečení, nic.....a tužidlo nepoužívám, vlasy mi po něm nejdou rozčesávat a strašně se lámou. Nemůžu si je vyfoukat ani fénem, to je ještě příšernější. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15672
15.2.10 21:05

No možná by pomohlo to tužidlo. Na rozčesání pomáhá nějaký sprej. Neznám ho a nepoužívám, ale když u mě byla kadeřnice, tak mi jím vlasy nastříkala a krásně rozčesala bez tahání. Možná bych se poradila s profíkem (kadeřnicí).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zutoms
15.2.10 21:15
  • take sem s tim mela problemi,mam tu vyhodu ci nevyhodu a to huste vlnite nepodajne vlasy.
  • po vyzkouseni vsech moznych znacek samponu mi pomohla az jedna kosmetika od ktere si beru sampon a zacla sem i pouzivat i kondicioner.
  • a po sundani cepice,svetru,trika ci mikiny nemam problem s elektrizujicimi vlasy.
  • p.s. vlasy na kratko nepomuzou,taky sem nosila kratke
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.10 21:23

zutoms a můžeš mi prosím napsat, jakou kosmetiku používáš? Děkuju.

to na rozčesání jsem měla, jenže mě se vlasy rychle zmastily. A i mastné eletrizují 8-o :roll:

Mám je jemné, rovné a dlouhé. Myji je ob den, jinak jsou příšerně mastný…

• Nahlásit
  • Citovat
29640
15.2.10 21:25

Nesouvisi to se suchym vzduchem v byte? Mne elektrizuji snad jen v zime, kdy tu mame presuseno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zutoms
15.2.10 21:31

anonymni,nechci delat reklamu,zkus se zaregistrovat a pisni SZ

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.2.10 21:32

tak už vím, proč eletrizují…jsou vysušený.....našla jsem to na nějakým webu. Prý pomůže silná maska kondicionéru jednou za měsíc…no, uvidím, zkusím to. A prý je to často v zimě, kdy se doma topí a venku mrzne. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
1357
16.2.10 00:04

Jo jo, přesně, někdo mě předběhl s odpovědí. Je to mrazem a vytopeným suchým prostředím doma. Mě zabralo sérum na žehlení a vlasy vyžehlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bejuu
9.1.13 07:41

Elektrovlasy :D

Ahoj, také mi elektrizují vlasy, ale jak si tak pomatuji, tak odjakživa :)) je to zlé? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
5996
18.1.13 20:10

Oživuji diskuzi, mám dlouhé vlasy pod lopatky, vždy byly jemné a rychle se mastící. Takže je musím umývat denně, jinak jsou mastné. Dle této diskuze mi v zimě jiskří více z důvodu suchého vzduchu v práci. Ale proč mi jiskří i ostatní ochlupení na těle? Myslím třeba chlupy na rukou? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama