Elektronická cigareta a těhotenství

26.2.20 15:26

Elektronická cigarera a těhotenství

Ahojky holky, všude čtu, že pokud je žena silná kuřačka, lékař jí v těhotenství doporučí nepřestávat kouřit, ale cigarety omezit na 2-3 denně, zajímalo by mě, co taková elektronická cigareta.

Je tady někdo, kdo v těhotenství kouřil elektronickou cigaretu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6285
26.2.20 15:27

Žádný normální doktor tohle nedoporuci. Skončit musíš ihned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
26.2.20 15:29
:poblion: :poblion:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10761
26.2.20 15:34

@Anonymka 3456 ne tohle žádný doktor fakt neřekne. Si těhotná tak nekuř :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 15:37

@Anonymka 3456 kde všude? Někteří doktoři to říkají, ale je to blbost, každé kouření, i elektronické cigarety dává dítěti pořádnou dávku hnusu a nikotinu, normální je v těhotenství nekouřit. Kouření zvyšuje riziko vrozených vad, malé porodní váhy a syndromu úmrtí kojence. Stres z toho, že přestaneš, je oproti tomu dítěti prakticky neškodný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
26.2.20 16:04

@DeeSocialWorker
To rikaji kuracky tehule.. Aby si ospravedlnily to ze huli s brichem.., ze jim to doporucil dr.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 16:07

Já nekouřím, jen mě to napadlo čistě ze zvědavosti, protože v diskuzích se tohle psalo, že doporučí 2-3 cigarety denně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3446
26.2.20 16:17
@Anonymka 3456 píše:
Já nekouřím, jen mě to napadlo čistě ze zvědavosti, protože v diskuzích se tohle psalo, že doporučí 2-3 cigarety denně

A proč nekuřačka tohle řeší? Ti to může být jedno ne :think: jinak jsou to kecy dítě může mít nižší porodní váhu, po porodu absťák a to jen proto aby absťák neměla chudák maminka :poblion: a taky může mít i mnohem horší komplikace v budoucnu astma atd atd a přestat není těžký to jsou opět jen kecy ono stačí chtít a vím co říkám jsem ex kuřačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 16:20
@Ravedd píše:
A proč nekuřačka tohle řeší? Ti to může být jedno ne :think: jinak jsou to kecy dítě může mít nižší porodní váhu, po porodu absťák a to jen proto aby absťák neměla chudák maminka :poblion: a taky může mít i mnohem horší komplikace v budoucnu astma atd atd a přestat není těžký to jsou opět jen kecy ono stačí chtít a vím co říkám jsem ex kuřačka

Protože jsem četla na diskuzích o kuračkách, tak mě to jednoduše zajímalo. Nic v tom nehledejte. A určitě se přestat dá, všechno je to jenom v hlavě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 16:25

@DeeSocialWorker Ještě bych dodala, že normální je nekouřit i mimo těhotenství. Jinak se podepisuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
26.2.20 16:31
@skorotehotna píše:
@DeeSocialWorker Ještě bych dodala, že normální je nekouřit i mimo těhotenství. Jinak se podepisuju.

Přesně, některé se teda obětuji v tehu a pak je vídám s kocarkem a cigem v ruce.. Humus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3446
26.2.20 16:36
@smurfka píše:
Přesně, některé se teda obětuji v tehu a pak je vídám s kocarkem a cigem v ruce.. Humus.

Přitom je taková škoda přestat a pak zase začít, když už přežijí tolik měsíců tak mají nejhorší za sebou :nevim: mi to někdy spíš přijde že hodně z nich kecá a v těhotenství kouří ale tajně :nevim: protože když dokážu přestat na tak dlouho tak dokážu znovu nezačít :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 16:57
@smurfka píše:
@DeeSocialWorker
To rikaji kuracky tehule.. Aby si ospravedlnily to ze huli s brichem.., ze jim to doporucil dr.. :roll:
Říkají to i doktoři, v práci se s tím setkávám docela často. Jednou dokonce doktor klientce řekl, že pokud ji to občas uklidní, i pervitin je v pohodě, když byla zvyklá brát před tím… :zed: holt, ne každý doktor je odborník na svém místě (a hodně jich taky kouří)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 16:59
@skorotehotna píše:

To je fakt :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57370
26.2.20 20:49

@Anonymka 3456 kup si liquid s 0 mg.. Budeš mít pocit, že kouris, neškodí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama