Elektronická evidence na ÚP

Anonymní
7.4.20 18:50

Elektronická evidence na ÚP

Dobrý den,
před měsícem (16.3.) jsem odeslala elektronickou žádost na ÚP. Odepsali mi, že žádost byla přijata. Paní mi na to asi po týdnu volala ať zašlu veškeré potřebné dokumenty z práce. Do teď se ještě neozvala zpět.
Chci se zeptat, zda mě evidovali ihned, co mi Odepsali, že žádost byla přijata? Jde mi hlavně o zdravotní pojištění, které za měsíc březen jsem neměla už zaplacene od zaměstnavatele.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
7.4.20 19:27

Vím, že se na pobočky nemá chodit.. Ale já si tam schůzku zazadala právě s tohohle důvodu co teď řešit ty :zed: chci mít vše v cajku. Každopádně neporadím, zda tě zaevidovali. Jen řeším stejný problém právě.. Abych vše potřebné poslala a oni řádně zaevidovali :nevim: Já na tu online registraci koukala jak blázen :mrgreen: třeba občanský průkaz fakt nebudu posílat prez email, přijde mi to nebezpečné. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 19:33

Když byla žádost přijata 16.3. tak zdravotní pojištění za březen je uhrazeno. Ohledně dokladů o zaměstnání si buď můžete na daný up zavolat, napsat mail, nebo počkat až vám přijde poštou rozhodnutí o podpoře v nezaměstnanosti. Věřte, že pro pracovníky na up je tato situace hrozná a zdlouhavá. :( Je to totálně má hlavu. Nevim, jak jinde, ale u nás jsme zahlcení. Anonym asi pochopitelný

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 19:58

Asi takhle, pracovnice vám zavolala, oznámila, comáte doložit. To znamená, že vaši žádost má.
Netuším, proč by vám měla volat kvůli stejné věci dvakrát.
Pracuji na tomto úřadě, za necelé tři týdny máme tisíc žádostí na 15 pracovníků.
Není kapacita, aby vám volali s jednou věcí neustále dokola.
Je samozřejmé, že je třeba doložit potřebné doklady.

• Nahlásit
  • Citovat
3924
7.4.20 20:47

Ale co chcete na místě řešit? Jako na co tam polezete, když nejste schopný ani ty doklady na jejich žádost poslat? Tam půjdete na 10×? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 20:49

Moc děkuji za radu, šlo mi jen o to, zda jsem zaevidovana k tomu 16.3. ;).
Samozrejme zbytecne volat na ÚP nebudu.

Šla jsem jen pro radu, ne pro peskování. Chápu, že toho pracovních na ÚP mají dost, proto jsem se radila zde a neotravovala jsem na ÚP.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 21:00

@Cenarius
Doklady jsem samozrejme na zadost ihned odeslala.

• Nahlásit
  • Citovat
15.4.20 11:34
@Anonymní píše:
Asi takhle, pracovnice vám zavolala, oznámila, comáte doložit. To znamená, že vaši žádost má.
Netuším, proč by vám měla volat kvůli stejné věci dvakrát.
Pracuji na tomto úřadě, za necelé tři týdny máme tisíc žádostí na 15 pracovníků.
Není kapacita, aby vám volali s jednou věcí neustále dokola.
Je samozřejmé, že je třeba doložit potřebné doklady.

Chtěla jste asi napsat „podklady“, když jsem se telefonicky dotazoval já, tak mi bylo řečeno, že se doklad totožnosti předloží dodatečně. Jasně, že jde o to, neposílat ho poštou, či mailem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama