Embryo o 2 týdny mladší

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.1.22 08:33

Embryo o 2 týdny mladší

Ahoj holky,
Jdu si pro radu, jsem zoufalá.
Ve středu jsem byla u dr. na kotrole a dle MS bych měla být 8+6tt (poslední MS 25.11.2021) paní doktorka mi řekla ať přijdu za týden na kontrolu, že nevidí srdíčko a embryo odpovídá 6+0 - zacala mi mluvit o revizi. Pro jistotu jsem jela večer do nemocnice a tam mi pan doktor srdíčko potvrdil (AS+) a napsal do zprávy 7+0.
Vůbec nevím, co si mám o tom myslet. Přikládám foto z UTZ.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1136
28.1.22 08:40

Dulezity je, kdy byla ovulace. Ja mela taky mimco od zacatku o 2 tydny mensi, ale ja vedela, ze jsem ovulovala o 2 tydny pozdeji, nez je bezny :) verim tomu, ze vsechno budes mit v poradku :) zatim na zadnou revizi urcite nechod, dej tomu cas. Jak je to malinky, tak staci, kdyz to jeden doktor zmeri o milimetr jinak a pocitac to pak vypocita taky jinak. Bud v klidu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.22 08:42

@PastikaJatrova
Ovulace byla 100% 9.12… děkuji moc za podporu, to čekání na další kotrolu je šílené :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1755
28.1.22 08:44
@Anonymní píše:
@PastikaJatrova
Ovulace byla 100% 9.12… děkuji moc za podporu, to čekání na další kotrolu je šílené :roll:

Tak to jsi 9+1tt. Kdo ti urcil ovulaci? Kdy jsi mela prvni pozitivni test a jak vypadal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
28.1.22 08:48
@Anonymní píše:
@PastikaJatrova
Ovulace byla 100% 9.12… děkuji moc za podporu, to čekání na další kotrolu je šílené :roll:

Pokud byla 100% ten den, co pises, tak to uz bys skutecne mela byt 9tt… nicmene musis vydrzet. Nijak to ted neovlivnis. Ten zacatek je proste bud a nebo. Ja vim, ze se mi to lehce keca, ale 1 tehotenstvi mam uspesne za sebou a na zacatku jsem si furt dokola rikala, ze ja to ovlivnit nemuzu, ze zalezi na tom mimcu, jak se s tim popere samo :srdce: drzim ti moc palce :kytka: kdyz si vzpomenes, tak napis, jak jsi dopadla na dalsi kontrole :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
@Anonymní píše:
@PastikaJatrova

Tak pokud byla 9.12., tak embryo neodpovídá a není to dobré. Ale otázka je, jak jsi ji určila? Pozitivní test byl kdy? Ale jinak já mám taky těhotenství taky o 14 dni mladší než podle menstruace. Ale já vím, ze mám ovulaci 27-29 DC (měření banální teploty), takže to přesně odpovídá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Tarena ovulaci na sobě poznám. Navíc jsem si dělala ovu test clearblue 8.12. A 9.12. A oba dny byl pozitivní (tudíž 8.12. Ráno mi určil, že dorazí do 48hod a 9.12. Ráno byl taktéž pozitivni - ovu probíhá) ano dnes je to 9+1, ale ve středu u doktorky to bylo 8+6

• Citovat
  • Nahlásit
1755
28.1.22 08:50
@Anonymní píše:
@Tarena ovulaci na sobě poznám. Navíc jsem si dělala ovu test clearblue 8.12. A 9.12. A oba dny byl pozitivní (tudíž 8.12. Ráno mi určil, že dorazí do 48hod a 9.12. Ráno byl taktéž pozitivni - ovu probíhá) ano dnes je to 9+1, ale ve středu u doktorky to bylo 8+6

Doktorka vychazi MS, podle ovulace je to presnejsi. Pokud jsi se s ovulaci nespletla, tak to nevypada dobre.

Ted jeste ctu..9.12. jeste pozitivni ovu test. Ovu test neni pozitivni behem ovulace, jen ty 2 dny pred, pak slabne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.22 08:52

@Tarena ale když tam pocitam, tak dle OVU to vychází 7+1? A dle MS 9+1? Nebo se pletu?

• Citovat
  • Nahlásit
10216
28.1.22 08:54

A nemůžeš mít ovulaci dvakrát do měsíce? I to je totiž možný…asi ne častý, ale možný to je…jedna moje kamarádka má dvě ovulace potvrzené z utz…a druhá zase má dvojčata a každé jinak staré… :nevim: liší se o 14 dní…tak možné je asi vše…pokud doktor viděl včera srdíčko, tak tam nějaká naděje je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
28.1.22 08:54
@Anonymní píše:
@Tarena ale když tam pocitam, tak dle OVU to vychází 7+1? A dle MS 9+1? Nebo se pletu?

Dle ovu jsi 9+1. V dobe ovulace jsi 2+0tt a od toho to pocitej.
Jeste kdybys dala kdy byl prvni pozitivni test a jak byl silny. To by ukazalo zda jsi ovu odhadla dobre

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.22 08:56

@Tarena ja měla první pozitivni test 8.12. - koupila jsem Clearblue (buď ukáže smajlika a OVU proběhne do 48hod) nebo ukáže jen prázdné kolečko.

• Citovat
  • Nahlásit
1755
@Tarinka píše:
A nemůžeš mít ovulaci dvakrát do měsíce? I to je totiž možný…asi ne častý, ale možný to je…jedna moje kamarádka má dvě ovulace potvrzené z utz…a druhá zase má dvojčata a každé jinak staré… :nevim: liší se o 14 dní…tak možné je asi vše…pokud doktor viděl včera srdíčko, tak tam nějaká naděje je

Na to by pomohlo vedet, kdyz byl pozitivni tehotensky test. Pokud za mesic po 9.12. tak ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1755
@Anonymní píše:
@Tarena ja měla první pozitivni test 8.12. - koupila jsem Clearblue (buď ukáže smajlika a OVU proběhne do 48hod) nebo ukáže jen prázdné kolečko.

Ptam se na tehotensky test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.22 08:57

@Tarena 21.12. Byla slaboucka čárka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu