Utz 10+3tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
27.1.22 12:59

Utz 10+3tt

Ahojte holky. Dneska jsem byla na utz 10+3tt. Po vyšetření mi dr. Řekla že u zadečku vidí nějaké zdureni. Že to může a nemusí nic být napsala mi zadanku a 1. Trimestrialni screening. Ale já už 3 hodiny brecim. Objevila něco co není normální bojím se, že to bude špatné. V žádané mám. Zdureni v sakr. Oblasti. Když jsem se jí zeptala co to znamená, řekla že sama neví. Mám úzkosti, depku a 2 týdny musím čekat na screening. Je tady někdo komu se tohle taky stalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9336
27.1.22 13:08

U nejmladsiho syna videli na uzv double bubble syndrom, zaludek rozdelenej na dva. Hnali me do Motola, tam nic nevideli. Uzv je zkreslitelnej proste, no…
Treba spekama. A to ja nikdy nebyla zadna velryba, takova standardne trochu oplacana, nic desivyho.
Jo a u nejstarsiho zase blbej tripple test, hnali me na amniocentezu a ja ji odmitla, bala jsem se. A az do porodu hruza a on je v poradku.
Hele zkus to brat fatalisticky, co se ma stat, to se stane. Drzim palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
27.1.22 14:11

@Renca295 mě vedle mimina objevili cystu, napojenou na pupečník, dokonce měla vlastní žílu a prokrvení. Dr mi taky řekl, že to v životě neviděl :mrgreen: a to byl primář.. strach je přirozený, ale víc ti fakt řeknou na tom screeningu… Vc možnosti, co a jak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
27.1.22 14:40

A jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu