Emimino se seká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 06.12.09 14:56
Emimino se seká

Dobrý den.Dnes se mi seká emimino,kdykoliv sem přijdu.Nejprve se mi nešlo několikrát přihlásit,když odpovím do nějaké diskuze,tak mi buď nejde příspěvek přidat,nebo se naopak přidá několikrát.Nap­ř.v diskuzi negativní rh faktor.

Neukazují se mi smajlíky a tučné zabarvení.

Je chyba v mém počítači nebo jsou nějaké problémy na síti?

Děkuji za odpověď

Reakce:
Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 06.12.09 14:57

take se dnes nejak nemohu dostat na emimino,dlouho mi trva nez se mi neco nacte a to ani nezkousim nic psat.

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 06.12.09 15:04

Tak nějak.Mě se seká jen emimi,ostatní stránky,kam chodím,tam ne.Dlouho čekám,dělala jsem si test připojení,je to v pořádku.

admin
Extra třída :D 11318 příspěvků 06.12.09 15:11

Ahoj

Kopírujeme data, proto se eMimino zpomaluje, ale problémy budou brzy vyřešeny.

L.

Jana206
Nadpozemská drbna 26566 příspěvků 06.12.09 15:46

Děkuji.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli údajné cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >