Reklama

fotka v profilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 02.12.09 18:14
fotka v profilu

Ahojek, může mi tady někdo dát vysvětlení (jak pro debila :oops: ) jak si mám dát do profilu fotku, aby se mi zobrazovala pod přezdívkou myslím…fotoalbum jsem udělala ale tu fotku si pod nick dát neumím :pocitac: dík

Reklama

Reakce:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 02.12.09 18:19

Myslíš jako mám já kočku? Nahoře v pravo máš přihlášen: Jméno(nastave­ní/odhlási), klikneš na nastavení a úplně dole je ikonka, dáš procházet a vybereš si fotku a uložíš. Doufám, že jsem to napsala dobře.

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 02.12.09 18:36

děkujuuuu :potlesk: :huban:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 02.12.09 18:43

nemáš zač. Pa :wink:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 02.12.09 20:50

také zkusím

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 16.12.09 13:11

ups

Gozra
Závislačka 2730 příspěvků 16.01.10 10:52

Haló,
já bych potřebovala opak. Fotku pod nickem mám nehezkou (mázlou) a potřebovala bych jí vyměnit za jinou (jakoukoliv).
Dělám přesně ten samý postup v nastavení, fotku měním za jinou nebo tu stávající pouze odstraňuju a pořád tam je. Čím to je? :lol: :lol:
Děkuji za pomoc.

Gozra
Závislačka 2730 příspěvků 16.01.10 10:54

Tak jsem z toho zmatená jak lesní včela. :roll: :lol: Po odpálení předchozího příspěvku tam žádná fotečka není. A po odpálení tohoto jsem zvědavá, zda tam bude jiná ikonka.
Tak babo raď.

A je zpátky, já se picnu. :cert:

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 16.01.10 10:55

Gozra - já u tebe teď nevidím žádnou… :lol:
Ono to chce většinou nějakou „akci“ než se změna projeví, zavřít a znovu otevít prohlížeč nebo stačí napsat příspěvek… :wink:

Gozra
Závislačka 2730 příspěvků 16.01.10 10:57

Já se směju, protože mám buď vidiny nebo u mě je. :lol: :lol: :lol:
To je dobrý, že já jí vidím a ty ne. Ale děkujuuuu za pomoc. :wink:

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 16.01.10 11:05

No já už jí taky vidím, chvilku tam ale nebyla… :roll: :lol: :lol:

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 16.01.10 11:06

A teď tam zase není!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gozra
Závislačka 2730 příspěvků 16.01.10 11:10

Barbánku, to já provádím ty akce. :lol: :lol: :lol: Řehtám se taky, protože mi to připomnělo Císařův pekař, jak měl hlášky „a už je tady zase …“ „a už je zase pryč“ :lol: :lol:

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 16.01.10 11:29

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak to jsem zvědavá, k čemu se dopracuješ… :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >