Emmaljunga NXT90f - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

9purple9
Povídálka 35 příspěvků 28.01.18 22:19
Emmaljunga NXT90f - máte někdo?

Ahoj, zakládám další diskuzi na kočárky. Ale říkala jsem si, že by se takhle mohl podle nadpisu někdo lépe zorientovat, ideálně maminka, která má tenhle kočárek. My se rozhodujeme a protože už mám děti a vím, jak je dobrý kočárek důležitý (aspoň pro mě byl), tak bych ráda vybrala co nejlépe. Máte někdo tento kočárek? Co byste k němu napsali? Děkuji moc =)

Reakce:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 28.01.18 22:43

@9purple9 Kočárek je hezký, ale já bych si ho nekoupila. Kor když už máš děti. Nepřijde mi nijak skladný, sportovní sedačka se nedá složit s podvozkem a váha 15,4 kg…to není málo. :?

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 22.07.18 23:32

Koupila jste ho nakonec?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >