Emmaljunga NXT90f - máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

9purple9
Povídálka 35 příspěvků 28.01.18 22:19
Emmaljunga NXT90f - máte někdo?

Ahoj, zakládám další diskuzi na kočárky. Ale říkala jsem si, že by se takhle mohl podle nadpisu někdo lépe zorientovat, ideálně maminka, která má tenhle kočárek. My se rozhodujeme a protože už mám děti a vím, jak je dobrý kočárek důležitý (aspoň pro mě byl), tak bych ráda vybrala co nejlépe. Máte někdo tento kočárek? Co byste k němu napsali? Děkuji moc =)

Reklama

Reakce:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 22:43

@9purple9 Kočárek je hezký, ale já bych si ho nekoupila. Kor když už máš děti. Nepřijde mi nijak skladný, sportovní sedačka se nedá složit s podvozkem a váha 15,4 kg…to není málo. :?

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 22.07.18 23:32

Koupila jste ho nakonec?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama