Jaký kočárek Canillo Camarelo nebo Raf-pol Alu Way

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NoName88
Povídálka 14 příspěvků 23.01.18 20:49
Jaký kočárek Canillo Camarelo nebo Raf-pol Alu Way

Ahoj holky prosím o radu váhám mezi těmito dvěma kočárky Canillo Camarelo a Raf-pol Alu way. Máte zkušenosti Případně poraďte jiné značky. U ubojího bych koupila asi bez autosedačky a tu dokoupila lepší. Mám akorát problém, že chci barevný kočárek, konkrétně mám právě vyhlídlou mint barvu. Díky za jakoukoliv radu.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
p0pokatepetl
Kecalka 118 příspěvků 23.01.18 21:11

O Camarele som nepocula snad nic pekne :( ale poradit moc neviem, kde bude vyuzivany?

NoName88
Povídálka 14 příspěvků 23.01.18 21:20

Bydlíme na vesnici takže asi i les a polní cesty…

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 27.01.18 21:20

Ač nejsem pro PL kočárky protože jsou těžké a neskladně (a to uplně všechny) tak mohu doporučit Tako a je jedno jaký model. Tady je třeba Junama Colors… myslím že i barevně by mohla sedět ;) Jinýho poláka než Tako bych nekupovala.

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 14.02.18 17:44

My máme kočárek Raf-pol alu way, tento kočárek doporučuji jen v případě že rodiče dítěte jsou vysocí 165cm a víc, jinak přes kočárek neuvidí, (pro ty dlouhány co budou mít i pravděpodobně dlouhé dítě je prostorná korbička) každopadně je to vana a nejde složit takže to chce prostorný kufr, za mě: super jsou gelová kola, pokud přemýšlíte o trojkombinaci tak s tou autosedačkou nevím, my jsme dlouzí a malý taky ve třech měsících ma 70cm a 8,1kg a je v té autosedačce akorát, nevím jestli v ní vydržíme než začne sedět. pokud budete objednavat přes internet nedoporucuji stranky http://kocarkydeniska.mimishop.cz/ tam jsme ho obejdnavali mi protože trojonbinace vyšla nejlevneji, a jeste fusak, kočar s modlením přišel asi za 5 měsícu a fusak do dneska nikde a ani peníze, jeste maj jeden e-shop, ale nevím nazev

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 14.02.18 17:46

@Pavla087 kočarek Raf-pol není těžky, víceméně je to cele z plastu..

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 15.02.18 20:26

@Karolína94 tak z plastu konstrukce není, je úplně normální jako ostatní PL kočárky… A 14 kg není těžký? Dovol abych se zasmála :lol:
Nicméně si stojím za svým předchozím příspěvkem :mavam:

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 15.02.18 20:46

@Pavla087 dobrá, no má kovovou konstrukci, zbytek plast a pak látka a matrace, bylo to myšleno že asi člověk nebude nosit celý kočárek, ale při rozložení (korby a konstrukce) a přemístění do kufru. Každý máme svůj názor, každopádně jsem se chtěla podělit o ten svůj

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 16.02.18 09:13

Neberu ti tvůj názor, ale nepiš že je lehký. Lehké kočárky jsou do 10 kg. 2 takové mi doma parkují a věř, že je to velký rozdíl. :mavam:

NoName88
Povídálka 14 příspěvků 11.10.18 13:13

Tak za sebe můžu říct že tenhle kočárek nebrat, už po druhé ho mám na reklamaci, od začátku hrozne vrže :,(

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 11.10.18 21:31

@NoName88 tak ho namaž :mrgreen: normálně všechny kočárky vržou, takže to ani není na reklamaci. Stačí koupit Silkal 93 a prostříkat veškeré pohyblivé části kočárku. Kočárek před tím omyj. A máš po :D

p0pokatepetl
Kecalka 118 příspěvků 12.10.18 07:26

@Pavla087 mam kocar 7m a teda nic nevrze, zas tak normlne to neni

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 12.10.18 08:21

@p0pokatepetl můj muž je servisák kočárků i já s nimi pracuji. Takže o nich také něco málo vím. Ale vrzání není na reklamaci!

NoName88
Povídálka 14 příspěvků 12.10.18 15:21

Ale ono to vrze v miste, kde neni co mazat a vrze od prvního dne… A to by mi rekli pri prvni reklamaci.

Káťa19
Echt Kelišová 8304 příspěvků 19 inzerátů 13.10.18 14:16
@NoName88 píše:
Bydlíme na vesnici takže asi i les a polní cesty…

na takový terén si nejvíce maminky chválí Roan Marita

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >