Reklama

Jaký kočárek Canillo Camarelo nebo Raf-pol Alu Way

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NoName88
Povídálka 12 příspěvků 23.01.18 20:49
Jaký kočárek Canillo Camarelo nebo Raf-pol Alu Way

Ahoj holky prosím o radu váhám mezi těmito dvěma kočárky Canillo Camarelo a Raf-pol Alu way. Máte zkušenosti Případně poraďte jiné značky. U ubojího bych koupila asi bez autosedačky a tu dokoupila lepší. Mám akorát problém, že chci barevný kočárek, konkrétně mám právě vyhlídlou mint barvu. Díky za jakoukoliv radu.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

p0pokatepetl
Kecalka 117 příspěvků 23.01.18 21:11

O Camarele som nepocula snad nic pekne :( ale poradit moc neviem, kde bude vyuzivany?

NoName88
Povídálka 12 příspěvků 23.01.18 21:20

Bydlíme na vesnici takže asi i les a polní cesty…

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 27.01.18 21:20

Ač nejsem pro PL kočárky protože jsou těžké a neskladně (a to uplně všechny) tak mohu doporučit Tako a je jedno jaký model. Tady je třeba Junama Colors… myslím že i barevně by mohla sedět ;) Jinýho poláka než Tako bych nekupovala.

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 14.02.18 17:44

My máme kočárek Raf-pol alu way, tento kočárek doporučuji jen v případě že rodiče dítěte jsou vysocí 165cm a víc, jinak přes kočárek neuvidí, (pro ty dlouhány co budou mít i pravděpodobně dlouhé dítě je prostorná korbička) každopadně je to vana a nejde složit takže to chce prostorný kufr, za mě: super jsou gelová kola, pokud přemýšlíte o trojkombinaci tak s tou autosedačkou nevím, my jsme dlouzí a malý taky ve třech měsících ma 70cm a 8,1kg a je v té autosedačce akorát, nevím jestli v ní vydržíme než začne sedět. pokud budete objednavat přes internet nedoporucuji stranky http://kocarkydeniska.mimishop.cz/ tam jsme ho obejdnavali mi protože trojonbinace vyšla nejlevneji, a jeste fusak, kočar s modlením přišel asi za 5 měsícu a fusak do dneska nikde a ani peníze, jeste maj jeden e-shop, ale nevím nazev

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 14.02.18 17:46

@Pavla087 kočarek Raf-pol není těžky, víceméně je to cele z plastu..

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 15.02.18 20:26

@Karolína94 tak z plastu konstrukce není, je úplně normální jako ostatní PL kočárky… A 14 kg není těžký? Dovol abych se zasmála :lol:
Nicméně si stojím za svým předchozím příspěvkem :mavam:

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 15.02.18 20:46

@Pavla087 dobrá, no má kovovou konstrukci, zbytek plast a pak látka a matrace, bylo to myšleno že asi člověk nebude nosit celý kočárek, ale při rozložení (korby a konstrukce) a přemístění do kufru. Každý máme svůj názor, každopádně jsem se chtěla podělit o ten svůj

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 16.02.18 09:13

Neberu ti tvůj názor, ale nepiš že je lehký. Lehké kočárky jsou do 10 kg. 2 takové mi doma parkují a věř, že je to velký rozdíl. :mavam:

NoName88
Povídálka 12 příspěvků 11.10.18 13:13

Tak za sebe můžu říct že tenhle kočárek nebrat, už po druhé ho mám na reklamaci, od začátku hrozne vrže :,(

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 11.10.18 21:31

@NoName88 tak ho namaž :mrgreen: normálně všechny kočárky vržou, takže to ani není na reklamaci. Stačí koupit Silkal 93 a prostříkat veškeré pohyblivé části kočárku. Kočárek před tím omyj. A máš po :D

p0pokatepetl
Kecalka 117 příspěvků 12.10.18 07:26

@Pavla087 mam kocar 7m a teda nic nevrze, zas tak normlne to neni

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 12.10.18 08:21

@p0pokatepetl můj muž je servisák kočárků i já s nimi pracuji. Takže o nich také něco málo vím. Ale vrzání není na reklamaci!

NoName88
Povídálka 12 příspěvků 12.10.18 15:21

Ale ono to vrze v miste, kde neni co mazat a vrze od prvního dne… A to by mi rekli pri prvni reklamaci.

Káťa19
Kelišová 7102 příspěvků 36 inzerátů 13.10.18 14:16
@NoName88 píše:
Bydlíme na vesnici takže asi i les a polní cesty…

na takový terén si nejvíce maminky chválí Roan Marita

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >