Jaký kočárek Canillo Camarelo nebo Raf-pol Alu Way

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NoName88
Nováček 5 příspěvků 23.01.18 20:49
Jaký kočárek Canillo Camarelo nebo Raf-pol Alu Way

Ahoj holky prosím o radu váhám mezi těmito dvěma kočárky Canillo Camarelo a Raf-pol Alu way. Máte zkušenosti Případně poraďte jiné značky. U ubojího bych koupila asi bez autosedačky a tu dokoupila lepší. Mám akorát problém, že chci barevný kočárek, konkrétně mám právě vyhlídlou mint barvu. Díky za jakoukoliv radu.

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

p0pokatepetl
Kecalka 115 příspěvků 23.01.18 21:11

O Camarele som nepocula snad nic pekne :( ale poradit moc neviem, kde bude vyuzivany?

NoName88
Nováček 5 příspěvků 23.01.18 21:20

Bydlíme na vesnici takže asi i les a polní cesty…

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 21:20

Ač nejsem pro PL kočárky protože jsou těžké a neskladně (a to uplně všechny) tak mohu doporučit Tako a je jedno jaký model. Tady je třeba Junama Colors… myslím že i barevně by mohla sedět ;) Jinýho poláka než Tako bych nekupovala.

Karolína94
Stálice 74 příspěvků 14.02.18 17:44

My máme kočárek Raf-pol alu way, tento kočárek doporučuji jen v případě že rodiče dítěte jsou vysocí 165cm a víc, jinak přes kočárek neuvidí, (pro ty dlouhány co budou mít i pravděpodobně dlouhé dítě je prostorná korbička) každopadně je to vana a nejde složit takže to chce prostorný kufr, za mě: super jsou gelová kola, pokud přemýšlíte o trojkombinaci tak s tou autosedačkou nevím, my jsme dlouzí a malý taky ve třech měsících ma 70cm a 8,1kg a je v té autosedačce akorát, nevím jestli v ní vydržíme než začne sedět. pokud budete objednavat přes internet nedoporucuji stranky http://kocarkydeniska.mimishop.cz/ tam jsme ho obejdnavali mi protože trojonbinace vyšla nejlevneji, a jeste fusak, kočar s modlením přišel asi za 5 měsícu a fusak do dneska nikde a ani peníze, jeste maj jeden e-shop, ale nevím nazev

Karolína94
Stálice 74 příspěvků 14.02.18 17:46

@Pavla087 kočarek Raf-pol není těžky, víceméně je to cele z plastu..

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 20:26

@Karolína94 tak z plastu konstrukce není, je úplně normální jako ostatní PL kočárky… A 14 kg není těžký? Dovol abych se zasmála :lol:
Nicméně si stojím za svým předchozím příspěvkem :mavam:

Karolína94
Stálice 74 příspěvků 15.02.18 20:46

@Pavla087 dobrá, no má kovovou konstrukci, zbytek plast a pak látka a matrace, bylo to myšleno že asi člověk nebude nosit celý kočárek, ale při rozložení (korby a konstrukce) a přemístění do kufru. Každý máme svůj názor, každopádně jsem se chtěla podělit o ten svůj

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 09:13

Neberu ti tvůj názor, ale nepiš že je lehký. Lehké kočárky jsou do 10 kg. 2 takové mi doma parkují a věř, že je to velký rozdíl. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se... číst dále >

Zahalte křivky, ukažte osobnost. Německá miss bude bez plavek

Po Spojených státech se i Německo rozhodlo, že v rámci dámské soutěže krásy... číst dále >

Reklama