Joolz day 2 nebo Bugaboo Cameleon 3?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 16.01.18 05:58
Joolz day 2 nebo Bugaboo Cameleon 3?

Holky, co máte Cameleon 3, jak jste spokojené? Pořídily byste znovu? Máme Joolz day 2, je super, ale podle day 1 už to není ono a tak přemýšlím nad změnou. Jezdím převážně ve městě, terén neřeším, ale nerada bych pak byla zklamaná. Buffalo nechci, je zbytečně těžké. Diky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 16.01.18 08:45

Mám Cama3 rok a půl a jsem spokojená moc, neměnila bych. Je skladný, lehký a zvládne i mírný terén.

evcaB
Kecalka 492 příspěvků 16.01.18 10:27

@TinaAn Děkuji za info :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama