Adamex Barletta new 2017

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petulii1446
Nováček 2 příspěvky 09.01.18 10:06
Adamex Barletta new 2017

Ahoj maminky. Nemate nahodou nektera zkusenosti s timto kocarkem? Je to novinka 2017. Nam se moc libi, konkretne ten na prilozene fotce. tak by me zajimalo, jestli ho nahodou nekdo nema. Popr. Kdo ma Adamex, tak jak jste spokojeny? Dekuji ;)

Reklama

Reakce:

Safija
Kecalka 259 příspěvků 09.01.18 10:57

Ahoj, mam verzi 2015, ted v ni mam druheho caparta :) mam 3v1, vajicko - za mne supr, nejvic ocenuju kryti i strisky, je ze stejne silneho materialu jak kocar, takze jde vajicko plnohodnotne pouzit v zime misto kocaru, hluboky kocar mi prijde prostorny, maly mi v nem mohl sedet i skoro v roce, nemuseli jsme nutne prejit na sportak jen kvuli velikosti ditete, sportak ok, ale moc jsem nevyuzila, malej byl chodici, vetsinou tedy v nem je spal, podvozek - kolecka jsou nafukovaci - vhodne i do venkovskeho terenu, dofoukavam na benzince, kdyz pichnu, tak v mistnim autoservisu mi kolo zalepi, taska pod kocarem neni na extra velke nakupy, ale svuj ucel splni, supr je jak aretace kolecek tak moznost houpani, bohate prislusenstvi - velka slida, sitka na hmyz, kelimek na piti, zatepleni na ruky, taska na mimi veci, prebalovaci podlozka, jedine, co mi nevyhovovalo, byly sraky, koupila jsem si jine

jinak, podvozek stale drzi, nato, ze jsem jej furt vozila v aute a musel se casto skladat

vse je pratelne (jedine, co mi neslo sundat, je potah plastove korby)

svuj ucel tato trojkombinace za ty prachy splnila, samozrejme, ze bych si dovedla predstavit i lepsi a drazsi kocarek, ale neziju ve velkomeste a nechodim korzovat do obchodnich center, takze nebylo potreba…

Petulii1446
Nováček 2 příspěvky 09.01.18 14:29

@Safija moc dekuji! :dance: rozhodujene se mezi adamexem a tako.. Ale uz dlouho koukam spis po adamexu, a ted to new 2017 je barvama nadherna! Dekuji za cas cas a recenzi :)

Sanuna
Nováček 10 příspěvků 09.02.18 09:13

Ahoj,
prosím pěkně chci jet pro kočárek Adamex do Polska. Nevíte o nějakých prodejnách v okolí hranic?

Safija
Kecalka 259 příspěvků 09.02.18 11:39

V bývalé celnici hned u mostu v Těšíně, největší výběr a nejlevnější (stav v 2015), parkování před prodejnou - možnost zkusit dát kočár do auta, připásání vajíčka, je to také prostor pro vyzkoušení kočárku venku, což například u jiných prodejen na malé tržnici nejde

Zuzulunka
Kecalka 144 příspěvků 04.03.18 13:14

Máme tohoto krasavce Barletta Eco.. Zatím na své miminko čeká ale koncem měsíce už i my vyjedeme.. :srdce: strašně se těším, je velký prostorný a skvěle se ovládá, líbí se mi že mohu vajíčko nasadit na podvozek protože má skvělou stříšku a nemusím autem vozit celou korbu.. Strašně se těším :oops: :*

Anonym1001
Nováček 9 příspěvků 05.04.18 11:05

Ahoj holky, taky mame kocarek Adamex Barlettu. Strasne moc se mi libil a libi, krasne se s nim jezdi. S hlubokým nebyl problem, naprostá spokojenost, ale sportak je hrozny ???? Boudicka vubec nedrží, staci najet na nejakou nerovnost a bouda hned spadne a nebo do ni mala bouchne rukama a je dole ????Pak nam na sportak vubec nesedí ten nanoznik, asi spatne usite, nevim. U sportaku taky nejde polohovat do úplného sedu, aby ta opěrka byla kolmo, mala porad sjíždí a vázání je taky hruza. Uchycení by melo byt u ramen, na boku a mezi nozkama a nam to boční uchycení chybi. Kdyz ma mala zimní bundu, tak je to nic moc. No priste uz vime, na co se zaměřit a co je u sportaku důležité. Bohuzel na to člověk dojde az praxi co je spatne ????

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 05.04.18 12:01

@Anonym1001 no,pokud má až takovéhle vady, tak by asi bylo na místě ho reklamovat, nebo?

Eva1993
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 12:50
Adamex Monte

Holky mam Adamex monte, ta vanicka supr. Co jsem nasadila sportak tak se mi kočárek prevraci i s dítětem, nemůžu ho vůbec pustit z ruky. Musela jsem oddelat tašku z madla a dolu naskladat petlahve s vodou. Posílám ho na reklamaci. Teď budu asi bez kočárku než mi vyřídí reklamaci, nevím co budu dělat s 8 měsíčním dítětem které je zvyklé chodit na procházky a spát venku v kočárku. Tvrdí mi, ze to opraví, ale zda se nam ze je to vadný výrobek. S prominutím polsky smejd, lituji ze jsem si takový kočár koupila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.18 18:43

Určité Vám dají náhradní ????

Anonym1001
Nováček 9 příspěvků 09.04.18 18:44

Dají Vám náhradní ????

Eva1993
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 20:19

Náhradní mi nedají, prý je to nehigienicke a nesmí kočárky půjčovat. Držte mi palce at to opraví nebo mi daji novy kočárek. Jsem z toho nešťastná. Určitě bych tento kočárek nikomu nedoporucila. Sportovní nadstavba je proste hruza i ty pasy co drží dítě, polohovani je taky na nic. Je to moje první dítě,…tak jsem nevěděla jaký kočárek vybrat.

Anonym1001
Nováček 9 příspěvků 09.04.18 23:54

U nas to same. S hlubokým nebyl problem, ale u toho sportaku je to polohování, pasy, bouda, nanoznik katastrofa. Nam teda nabídli náhradní kocar.

Eva1993
Nováček 3 příspěvky 17.04.18 08:09

Kočárek mám stále na reklamaci, čekám jak to dopadne. Koupila jsem nový kočárek od Mamas and papas, cena je někde trochu jinde, ale rozdíl je to nebe a dudy. Už bych si nikdy nekoupila kočárek od polské značky, jde o bezpečnost dětí, nechápu jak něco takového můžou prodávat!

Anonym1001
Nováček 9 příspěvků 17.04.18 10:31
@Anonym1001 píše:
U nas to same. S hlubokým nebyl problem, ale u toho sportaku je to polohování, pasy, bouda, nanoznik katastrofa. Nam teda nabídli náhradní kocar.
Souhlas ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Z Madonny se stala Uriel Kratochvílová, zneuctila památku Arethy Franklin

Madonna (60) se na hudebních cenách MTV Video Music Awards vydrápala na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama