Zkušenost s kočárek Deppemo turran?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VránaJana
Nováček 2 příspěvky 29.12.17 16:52
Zkušenost s kočárek Deppemo turran?

Dobry den. Mate nekdo kocar Depemo turran eco prestige? Jaký je? V recenzích na netu píšou nějaký zápory. Tak mě zajímá víc…diky

Reakce:
Bronny
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 30.12.17 09:14

Ahoj, také hledám svého faforita. Mekka jsem se ti na kočárek a já bych ho nechtěla kvůli kolum. Chodíme na procházky i mimo asfalt a chodník. V tom by tenhle neobstal! Nedejboze sníh! :roll:

VránaJana
Nováček 2 příspěvky 31.12.17 21:47

No a já ho chci. Ptám se na zkušenosti, ne na to kdo ho chce taky, nebo kdo ne.. 8o :lol:

Bronny
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 31.12.17 22:56

@VránaJana tak pardon… byl to jen názor!!! :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >