Zkušenost s kočárek Deppemo turran?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VránaJana
Nováček 2 příspěvky 29.12.17 16:52
Zkušenost s kočárek Deppemo turran?

Dobry den. Mate nekdo kocar Depemo turran eco prestige? Jaký je? V recenzích na netu píšou nějaký zápory. Tak mě zajímá víc…diky

Reklama

Reakce:

Bronny
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 30.12.17 09:14

Ahoj, také hledám svého faforita. Mekka jsem se ti na kočárek a já bych ho nechtěla kvůli kolum. Chodíme na procházky i mimo asfalt a chodník. V tom by tenhle neobstal! Nedejboze sníh! :roll:

VránaJana
Nováček 2 příspěvky 31.12.17 21:47

No a já ho chci. Ptám se na zkušenosti, ne na to kdo ho chce taky, nebo kdo ne.. 8o :lol:

Bronny
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 31.12.17 22:56

@VránaJana tak pardon… byl to jen názor!!! :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Mistr prázdných gest Jiří Pomeje: Jaká je vlastně realita jeho života?

Když před mnoha lety Jiřího Pomejeho vyhodila Iveta Bartošová ze své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama