Coletto savona decor

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kkatuskkaa
Kecalka 150 příspěvků 06.01.18 14:14
coletto savona decor

Děvčata prosím nemáte někdo zkuešnost s touto značkou a připadně i typem kočárku :kytka:

Reakce:
LennyL1
Kecalka 452 příspěvků 06.01.18 14:21

Připadá mi velmi podobný kočárku Junama impulse, a s tím jsem byla strašně nadšená.

Míša.Prov.
Nováček 4 příspěvky 20.07.18 09:49

Asi pozdě ale já kočárek mám a jsem spokojená. Vybírala jsem kvůli velké korbě a vyplatilo se. Prcka máme dlouhého a roste jako z vody. Momentálně 63 cm a má tam tolik místa, že si myslíme, že vydrží i přes zimu. Asi po 3 týdnech začal vrzat ale manžel promazal a od té doby klid a to ho tahám opravdu do velkého terénu protože naše zlatíčko má nejradši když to s ní hází ze strany na stranu takže lesy pole atd jsou naše. Za danou cenu odpovídající. Další velká výhoda nechtěla jsem kupoval tu sportovní verzi. Ta je dle mého nepraktická a proto je super, že jsou obchody, kde lze objednat pouze hlubokou verzi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >