Enduro pro děti

Anonymní
24.8.20 12:00

Enduro pro deti

Od kolik let smí na to tom dite jezdit?
Mam synovce a na Vanoce mu bude 8 mesicu.. tak vubec netusim jestli mu to mam koupit a nebo az k 1. narozeninam

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2533
24.8.20 12:06

Podle mě až bude pořádně chodit a dosahne celou plochou chodidla na zem, aby měl stabilitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
24.8.20 12:08

Enduro je terénní motorka. Tu má náš syn, skoro pětiletý. Co myslíš ty tím endurem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13840
24.8.20 12:13

@Oli.Lyon enduro je i plastová motorka. mají ji myslím i v několika velikostech.

kluk dostal to nejmenší enduro k 1. narozkám, jezdí celkem slušně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
24.8.20 12:16
@debra.morgan píše:
@Oli.Lyon enduro je i plastová motorka. mají ji myslím i v několika velikostech.kluk dostal to nejmenší enduro k 1. narozkám, jezdí celkem slušně.

U nas se to fakt neříká, takže jsem myslela, ze jde o skutečné enduro.
Jinak dítě aby uz to zvladlo, o věku to až tak nebude… Ale osmiměsíční je dle mě malý :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13840
24.8.20 12:18

@Oli.Lyon je fakt jedno, co se u vas říká, tyto odrážedla se tak jmenují, použij google.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22419
24.8.20 12:24

Dítě musí samo jistě chodit a na to enduro dosáhnout. Jako dárek k letošním vánocům to je ok. holt to vytáhnout případně s pár měsíčním zpožděním. Děcku to bude fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19147
24.8.20 12:34

Tak nase prvni dite enduro nesnaselo, zacalo az v 18 mesicich na koloodrazedle. Druhe ho neopak milovalo, jezdilo na nem driv, nez umelo chodit. Na koloodrazedlo preslo ve stejnem veku. Dala bych ho k tem prvním narozkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
771
24.8.20 12:42
@debra.morgan píše:
@Oli.Lyon je fakt jedno, co se u vas říká, tyto odrážedla se tak jmenují, použij google.

Ty seš zase vostrá… :lol: je to jedno a nerekla jsem, ze neni. Ale jsme rodina enduraku a představa osmiměsíčniho dítěte na enduru mi nějak nešla na rozum. Google at si říká co chce, zejo. U nas v kraji to prostě nazýváme jinak. Hluboce se ti omlouvám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1168
24.8.20 13:09
@debra.morgan píše:

Za me je to take zavadejici a spatne zvoleny nazev vyrobce. Staci napsat odrazedlo a kazdy to pochopi, navic je to soucast nazvu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13356
24.8.20 13:10

Nechala bych to na 1.narozeniny, v 8měsících to opravdu nemá cenu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama