Jaký kolagen?

365
23.8.20 21:50

Jaký kolagen

Ahoj holky, můžete mu prosím některá doporučit nějaký kolagen? Uvažují o collalok nebo od plačkové queen colagen. Všem moc děkuji. jde mi hlavně o malé vrásky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1120
23.8.20 22:13

Já slyšela výborné ohlasy na Inca collagen, ale osobní zkušenost nemám, teprve se k nákupu chystám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
24.8.20 09:30

Děkuji, podívám se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
24.8.20 09:39

Mám Inca a Oslo Skin Lab. Ten od Inca mně tu leží, nějak si nemůžu pomoci, ale cítím z něj nějakou příchuť. Asi ho taky dojedu, není to nic, co by nešlo překonat - zacpu nos a kopnu tu malou skleničku, ale třeba ten Oslo mně je osobně příjemnější. Jinak vrásky jsem neměla, nemůžu posoudit a srovnání vlastně co se týče delšího užívání taky nemám. Hned od začátku mně vyhovuje Oslo, tak mám tenhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
24.8.20 11:57

Moc děkuji, mrknu na to. Láká mě ta Plačková, protože má to i s příchutí, ale ještě mrknu na net :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.10.20 21:35

@heluska1992 koupila jste?🤔 😂 Taky právě uvažuji o nákupu u Plačkové tak mě zajímá nějaká recenze 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
22.10.20 21:43

@Hellenka13 jo mám od plackove a chuťove fajn. U vlasů a nehtů to jde dost poznat, pleť asi ještě chvíli potrvá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.12.20 22:55

@heluska1992 omlouvám se, že znovu, ale zajímalo by mě teď po další době, zda je opravdu viditelný rozdíl hlavně mi jde o vlasy. Děkuji 🙏🏻 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
24.3.21 12:14
@Hellenka13 píše:
@heluska1992 omlouvám se, že znovu, ale zajímalo by mě teď po další době, zda je opravdu viditelný rozdíl hlavně mi jde o vlasy. Děkuji 🙏🏻 😊

Ahoj holky tam co zkusily jste ten od Plačkové? Chci ho taky koupit :) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat