Enterococcus faecalis v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 20.07.11 22:39
Enterococcus faecalis v těhotenství

Ahoj holky, tak zakládám opět novou diskuzi o potvůrkách. Celé těhu mám problémy - výtoky a hlavně neskutečbé pálení v pochvě, ale i kolem konečníku. Dr. mi brala minulý týden stěry na streptokoka a vzala mi to vzhledem k mým problémům i na jiné potvůrky. Do té doby jsem pořád dostávala globule na mykozu - kvasinky,což moc nezabíralo. Úplně jsem se děsila, co budu mít dole za zoo a závěr je ten, že ve stěrech nevyšel ani streptokok, ani kvasinky, o kterých jsem byla přesvědčená, ale že místy se vyskytuje shora jmenovaný Enteroccocus faecalis. Jak název napovídá, je to bakterie ze střev. Kdysi jsme na ní brali oba, tedy já i partner autovakcínu a je to zpět. Přitom sexuálně aktivní momentálně nejsem, jisté praktiky sexuální jsem nikdy já ani partner nepraktikovala, hygienu dodržuji naprosto předpisově a stejně je to tam. Moje dotazy - máte s tím zkušenosti v těhu a jak při porodu, který mě každým dnem čeká? A dále, dá se toho nějak přirozeně zbavit? Beru teď Lactobacily, snažím se pít kefíry, taky ječmen a chlorellu…jsem opravdu nešťastná. Jo a doktorka mi tvrdí, že by to nemělo dělat takovou paseku, na kterou si stěžuji, hlavně hrozně pálení, ale myslím, že to je z toho.....moc díky za každou zkušenost

Reakce:
Kočislava
Nadpozemská drbna 28272 příspěvků 20.07.11 23:02

:hug: chudáčku, to věřím, že trpíš. Podle mě děláš všechno naprosto správně, super hygiena, Laktobacily, kefíry, to by bylo, abys neměla v těle obrovskou převahu těch „hodných bakterií“ :palec: Sice nepomůžu :-( , ale soucítím s tebou, třeba je to vlivem hormonů v těhu a máš citlivé sliznice a chytne se tě kde co… Každopádně aspoň držím palečky, ať je ti dobře :palec: :hug:

Adaška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.11 23:06

ahojky,

tak já tam mám úplně stejnou bakterii. Jsem se hned běžela podívat do průkazky, že mi to něco říká :roll: V porodce mi říkali to samé, že tím trpí 30% maminek a že je to způsobené z konečníku. A fakt to nechápu, jak píšeš s tou předpisovou hygienou… Já ji totiž taky dodržuju přímo ukázkově :nevim: Ale je fakt, že já ten výtok mám docela slaboučkej a vůbec mě to nepálí, nesvědí… nic… Dr říkal, že pokud to maminku nijak neobtěžuje, že se to ani neléčí… Že když se na to dají nějaká antibiotika, tak se ty příšery ještě rozmnoží…

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 20.07.11 23:07

díky moc za podporu

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 20.07.11 23:37

a jak je to u porodu, jsou nutná pro takový nález antibiotika?

Adaška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.11 23:39

naštěstí nejsou :wink:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 20.07.11 23:58

tak to je skvělé, představa té kapačky zabodlé v ruce 8-o

jitkabokule
Závislačka 3269 příspěvků 21.07.11 06:20

tohle nepřestávající pálení a svědění má moje kamarádka.rží se jí už od loňského září :roll: :roll: Taky napřed likvidovali streptokoka,kva­sinky a i tu feacalis jí našli.Antibiotika jí nepomohla,to se prý ten strepták po dobu braní nějak zapouzdří či co,tam přežije a pak zas vesele řádí dál.Dostala ho ze sebe nějakýma bylinnýma přípravkama.Jenže si tam ve snaze zlikvidovat koka úplně rozhodila to hodné bakteriální prostředí takže ji to štípe svědí dál jako když koka měla.Pak zašla ještě k místnímu léčiteli který jí udělal všelijaké tinktury jak na mazání tak i užívání protože prý její trable souvisí se sníženou imunitou 8-o No a jak se tělo čistí tak jí naskákal ještě k tomu i ekzém.Ale „tam dole“se to prý pomalu ale jistě zlepšuje"
Není to žádná sranda tihle kokové,držím palečky at to máš po porodu ok. :palec:

JulieFl
Kecalka 263 příspěvků 21.08.15 11:56
@vegiska píše:
Ahoj holky, tak zakládám opět novou diskuzi o potvůrkách. Celé těhu mám problémy - výtoky a hlavně neskutečbé pálení v pochvě, ale i kolem konečníku. Dr. mi brala minulý týden stěry na streptokoka a vzala mi to vzhledem k mým problémům i na jiné potvůrky. Do té doby jsem pořád dostávala globule na mykozu - kvasinky, což moc nezabíralo. Úplně jsem se děsila, co budu mít dole za zoo a závěr je ten, že ve stěrech nevyšel ani streptokok, ani kvasinky, o kterých jsem byla přesvědčená, ale že místy se vyskytuje shora jmenovaný Enteroccocus faecalis. Jak název napovídá, je to bakterie ze střev. Kdysi jsme na ní brali oba, tedy já i partner autovakcínu a je to zpět. Přitom sexuálně aktivní momentálně nejsem, jisté praktiky sexuální jsem nikdy já ani partner nepraktikovala, hygienu dodržuji naprosto předpisově a stejně je to tam. Moje dotazy - máte s tím zkušenosti v těhu a jak při porodu, který mě každým dnem čeká? A dále, dá se toho nějak přirozeně zbavit? Beru teď Lactobacily, snažím se pít kefíry, taky ječmen a chlorellu…jsem opravdu nešťastná. Jo a doktorka mi tvrdí, že by to nemělo dělat takovou paseku, na kterou si stěžuji, hlavně hrozně pálení, ale myslím, že to je z toho…moc díky za každou zkušenost [/cita
Ahoj, mam stejny problem, jako jsi mela ty. Zjistili mi tuto infekci. Chci se zeptat, jake jsi mela k tomu obtize? Jsem ve 21tt - 3 tydny po cerklazi. Chytaji me obcas strasne krece do podbrisku a „tam dolu“.. S cipkem je vse ok, pry to bude tou infekci. Mam za sebou behem 2 tydnu uz dvoje antibiotika. Ty druhy navic dnes dobiram a zadne zlepseni tedy necitim. :(
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >