Epilátor z Rossmannu

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
65
3.1.22 18:38

Epilátor z Rossmannu

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímhle epilátorem? Jsou lepší voskové pásky nebo epilátor :nevim:? Děkuji Zakladatelka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
3.1.22 20:38

Vypadá na takový základní / lowcost model, což teda nic proti lowcost, ale bála bych se, že to nemá tak vymakaný a to vytrhávání bude bolet.
S páskama zkušenost nemám.
Pro mě nejlepší je cukrová pasta, dá se udělat i doma, receptů je po netu plno. Relativně bezbolestná a taky lowcost.
Mě epilátor byl mega nepříjemnej i dost drahej model, plus trvalo, než jsem vychytala zacházení (správnej úhel atd.). Na pastu teda chodím do profi služeb, ale během uzavírky salonů jsem to realizovala i doma a šlo mi to i na první dobrou, jen mi to teda místo cca 40 minut na obě nohy zabralo přes dvě hodiny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
4.1.22 18:29

Děkuji za odpověď, do salonu nebo tak zatím nechci. Spíš jsem chtěla zkusit něco rychlého co se dá používat hlavně doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1801
4.1.22 18:37

Tento neznam, mela jsem braun a oproti vosku a cukrove paste, coz praktikuju ted, mi epilatory prijdou trochu, jak natahovani na sripec. Tak spis zalezi, jak jsi zrucna. Pokud ne, tak epilatorem zajedes vsude, pokud ano, k lepsi vosk (mam doma nahrivac a kazety do nej).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat