Equa bank - jak vložit peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tapicka
Stálice 61 příspěvků 23.05.19 10:16
Equa bank-jak vložit peníze

Ta Equa bank je tak problematická a zku… á banka až to bolí. Potřebovala bych nutně na splátku půjčky přeposlat 1000 Kč a 25.5.to tam musí být abych se nedostala do mínusu(mám trvalý příkaz každý měsíc) a nemá mi to kdo vložit na účet nemám nikoho v okolí a jak to mám vyřešit když ty peníze tam potřebuju mít ale nemám je tam jak vložit jelikož tato blbá banka nemá vkladový bankomat ani pokladnu! Jsu zoufalá nechci se dostat do mínusu a mít úroky… Poraďte prosím do 25.5.to musím mít na účtě ????

Reakce:
Anonymste
Stálice 92 příspěvků 23.05.19 10:19

Šla bych do banky rovnou, ale ne tvrdili že když jde vybírat z každého bankomatu, jde do něj i vkladat ale ještě jsem to Nezkoušela.

Tapicka
Stálice 61 příspěvků 23.05.19 10:23

Mě tvrdili že se tam hotovost vložit nemůže že až od července budou vkladove bankomaty a já mám teď nervy jak to tam vložit. Horší banku jsem si nemohla vybrat jsu na**aná

Tapicka
Stálice 61 příspěvků 23.05.19 10:25

A nevíte když by mě někdo vložil peníze v pátek jestli to už v sobotu bude na účtě nebo až v pondělí? U equa bank?

Cenarius
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 23.05.19 10:25

@Anonymste nevim jak equa, ale treba airbank ma vkladove bankomaty jen na pobockach, pry kvuli bezpecnosti

Jinak FAQ banky

Kde si můžu vložit hotovost na účet u Equa bank?
Hotovost si můžete na účet u Equa bank vložit prostřednictvím jakékoliv z téměř 3400 poboček České pošty.

migmina
Kecalka 260 příspěvků 23.05.19 10:26

Tak jedine co poradit. jde to jedine slozenkou, nezapomen do var. s.111,vrati ti prachy za slozenku.nebo nekomu rekni at to odesle a prachy mu dej. o vkladech do bankomatu nevim.je to na prdlacku tato banka ze nemuzes vlozit, ale vse bez poplatku

Tapicka
Stálice 61 příspěvků 23.05.19 10:27

A jak to dlouho trvá než to pošlou? Přes poštu to musí trvat dlouho než se to odešle to budu v mínusu :sweat:

Tapicka
Stálice 61 příspěvků 23.05.19 10:28

Horší banku neznám, nemám nikoho koho můžu požádat aby me to tam vložil… :,( nemám kamarády a nikoho…

Anonymste
Stálice 92 příspěvků 23.05.19 10:29

@Tapicka pošta posílá do druhého dne urcite, ale dojdi se tam zeptat

Cenarius
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 23.05.19 10:29
@Tapicka píše:
A jak to dlouho trvá než to pošlou? Přes poštu to musí trvat dlouho než se to odešle to budu v mínusu :sweat:

Kdy mi bude vložená částka připsána na účet? Částka Vám bude připsána dle podmínek České pošty nejpozději do tří pracovních dnů od provedení vkladu.

Jogo-Bela
Stálice 77 příspěvků 23.05.19 10:49

Ahoj, teď to jde jen přes poštu, konkrétně přes poukázku A… od července budou vkladové bankomaty… nedávno jsem se na to ptala.. jak dlouho to trvá, nevím, je tam i nějaký poplatek cca 40 kč, ale ten se ti prý vrátí následující měsíc zpět

migmina
Kecalka 260 příspěvků 23.05.19 10:51

Pocitej tak 2-3dny

Cenarius
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 23.05.19 11:09
@Tapicka píše:
Horší banku neznám, nemám nikoho koho můžu požádat aby me to tam vložil… :,( nemám kamarády a nikoho…

A co at ti to poslou prevodem a ty jim das litr do ruky. Penize jako penize a nektere bank maji uz okamzite prevody. Kdy se okamzite pripisuji na druhy ucet.

Vosma29
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 23.05.19 15:59

To nemáš nikoho v okolí kdo má jakýkoliv účet? Posílám tak třeba mobilní aplikaci lidi to vidí, že sem to poslala, takže spokojenost na obou stranách.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 23:11

Mám účet u Equa a jsem moc spokojená. Když na něj pošlu peníze, druhy den tam jsou. Příspěvek je založen dneska kolem 10.hodiny, kdyby tam zakladatelka poslala peníze z jiného účtu, zítra tam budou.

Váš příspěvek
Reklama