Erdomed sirup - odhlenění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 27.11.17 10:03
Erdomed sirup

Ahojky,

mám dotaz ohledně erdomedu pro děti, máme ho prvně, malá ho dostala ve středu, na chrapot a huhlani a kašel, který se díky němu krásně změnil na vlhký. Dle dr. to měla usazené v horních cestách. Nicméně odkašlává strašně moc, v noci spí klidně do doby, než se zvedne na wc a pak než to vykašle trva i hodinu.
Může erdomed způsobit takové odhlenění? Nevím do jaké míry se čistí, nebo jestli se nemoc rozjela. Přes den občas odkašle, ale v tu noc to je horší. Má ho brát týden.
 Díky

Reklama

Najdete v encyklopedii: Dětské nemoci

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

LLenule111
Závislačka 2722 příspěvků 27.11.17 11:08

Taky ho máme pro tříleťáka na chrapot a vlhký kašel. A vypadá že zabírá, malej kašle už 3 týden a zatím nejlépe zabírá tohle. Je to mnohem lepší, v noci spí a přes den kašle jenom trošku a to jsme vyzkoušely na kašel snad kde co..

sall7
Kecalka 132 příspěvků 16 inzerátů 27.11.17 11:10

Erdomed se dává ráno a v poledne. odpo a navečer už ne, pravě proto, aby nenutil ke kašli v noci.. ať jste brzo fit ;) :kytka:

LLenule111
Závislačka 2722 příspěvků 27.11.17 12:15

Nám řekla lékařka nedávat později než v 17.hodin. A od prvního otevření spotřebovat do 14.dnů a mít v lednici.

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 27.11.17 12:21

@sall7 ja vim, davam nejpozdeji v 16h

Káťa19
Závislačka 4013 příspěvků 38 inzerátů 03.01.18 23:21

Holky zabral vam? Deti maji kasel uz skoro mesic, ja uz jsem na mrtvici :roll:
Pres den skoro nezakaslou, ale jak si vecer lehnou, slysim jak polykaji hleny a kaslaji… Rymu mely, ale ted uz skoro nic, tak nevim, kde se ty hleny furt berou.
Mely uz stoptussin, mucosolvan a zadnou zmenu nevidim :(

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 03.01.18 23:32

@Káťa19 ahoj nám zabírá jen tanneny sirup, je bezkonkurenční. Když nespotřebuje je v lednici a jak je akutní případ, tak dáváš lžičku. Pro malé děti je ho 90 dávek, pro o něco větší 60 dávek to vychází, takže cena užitek maximální a hlavně všem chutná. No a kombinujeme to s tymiankem. Jsme max do 3 dnů zdraví jako řípa pokaždé, ale pokud jsi už zoufalá, Radim toto, nebo mám i jiné tipy, pokud chces, napiš zprávu a rozepisu se

hanulinkaC
Povídálka 32 příspěvků 03.01.18 23:36

@Káťa19 Ahoj,dcery ho dostaly obě (5 a 1,5),měly nález na průduškách a pomohl.Na noc jsem dávala Fenistil, spaly celou noc bez kašle :palec:

janickaIII
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 03.01.18 23:39

Erdomed pomáhá, ale rozjel se nam po něm (po vykaslani hlenu) suchý kašel, který ustal po měsíci.

zumzum
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 04.01.18 06:24
@Káťa19 píše:
Holky zabral vam? Deti maji kasel uz skoro mesic, ja uz jsem na mrtvici :roll:
Pres den skoro nezakaslou, ale jak si vecer lehnou, slysim jak polykaji hleny a kaslaji… Rymu mely, ale ted uz skoro nic, tak nevim, kde se ty hleny furt berou.
Mely uz stoptussin, mucosolvan a zadnou zmenu nevidim :(

Za me je erdomed mezi nejlepsimi. Ma slozku antibakterialni proto je pouze ne recept. Ale funguje - vetsinou. Samozrejme ani ten nefunguje u kazdeho protoze jsme lidi ne stroje. Ale erdomed +na noc nejake antihistaminikum - fenistil, dithiaden… a v 99% pripadu uspech. Vecerni kasel je to nejotravnejsi co znam. Nevyspim se ani ja ani deti…

bublinek
Závislačka 4396 příspěvků 04.01.18 08:20

@Káťa19 mi na zlepšení imunity dýchacích cest doporučila dr. kalobu

Káťa19
Závislačka 4013 příspěvků 38 inzerátů 04.01.18 09:32

@MarketinkaKo­pretinka ten tannen sirup se shani jak? :think:

Diky za rady
No asi bude lepsi zajit k Dr…ja uz fakt nevim, ale s dcerou jsem byla pred 14dny a mela jen virozu, meli jsme koupit Mucosolvan. Taky uz bych starsiho rada dala do skolky, cely prosinec tam nebyl, ale hrozim se toho, ze pritahne neco horsiho nebo se mu to rozjede vic :(

Káťa19
Závislačka 4013 příspěvků 38 inzerátů 04.01.18 09:36
@bublinek píše:
@Káťa19 mi na zlepšení imunity dýchacích cest doporučila dr. kalobu

To vypada dobre :think:
Pomohlo vam to?

bublinek
Závislačka 4396 příspěvků 04.01.18 16:49
@Káťa19 píše:
To vypada dobre :think:
Pomohlo vam to?

mi přijde, že jo. Teď mají holky pauzu, prý se to dá dát i jako prevenci nemoci. Ale je potřeba dělat i pauzy. Příbalový leták jsi asi četla, tak víš.

Jedna známá zase nasadila Mišpulníkový sirup a taky spokojenost.

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 1606 příspěvků 05.01.18 15:22

@Káťa19 shání se to přes odborné poradce, ale to není problem.ja to mívám v lednici pořád. Dokonce mám teď jeden celý doma nový kdybys měla zájem, určitě bys s tím byla max. Spokojená

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď Vondráčkové: Chtěla jsem tři děti, ale nebylo mi shůry dáno

Helena Vondráčková oslaví své jubileum koncertem v O2 Aréně. Dnes už si... číst dále >

Manželské etudy: Standovi přeji šťastné slepice, říká Třeštíková

Jednou z šesti dvojic, která v 80. letech svolila k natáčení časosběrného... číst dále >

Reklama