Reklama

Ergobaby - novorozenecká vložka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mc_niky
Stálice 80 příspěvků 08.02.17 22:16
ergobaby - novorozenecká vložka

Hezký večer,
chtěla bych se zeptat - máte někdo zkušenost s novorozeneckou vložkou do ergobaby? Jde mi o to, že chci koupit nosítko ergobaby - malému jsou tři měsíce a nevím, zda musí mít novorozeneckou vložku nebo ne. Prodejce uvádí „pro novorozence od cca 0–6 měsíců (cca 3,2 – 5,5Kg )“. Jak říkám, malému jsou 3 měsíce, ale má 6,6kg a 65cm, tak se mi do vložky zdá velký.
Nosit jste někdo nosítko bez vložky? Děkuji za rady :)

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 08.02.17 22:20

S 65cm ve 3m je ho kus, bude mu v pohodě už sedět ergo samotné.

Mc_niky
Stálice 80 příspěvků 08.02.17 22:47

@Helileli nejspíš mám místo mléka rovnou smetanu, když takhle roste :lol:

chaela
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 09.02.17 07:04

Já tu vložku mam a je mi na nic. Mám taky 3M kluka, má teda cca 63 cm, ale koupila jsem ji před víc jak měsícem a už tehdy se mi tam nevešel. Pozici v tom má super, ale hlava mu čouhá dost přes okraj, takže mu ji musím pořád držet. Bez te vložky ho tam ale dát nemůžu, ještě neroztahne nohy kolem mě. Takže teď nenosim, zkusím to zas za cca dva týdny, to mu budou 4 m, v té době jsem začla nosit staršího a v pohodě. A to byl menší než je mimino teď. No moc to nechápu :) každopádně znovu bych si tu vložku nekoupila, zvlášť ne u 3M velkýho děcka.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama