Ergonomicke nositko 9kg

411
11.6.17 06:46

Ergonomicke nositko 9kg

Maminky… nosite nebo jste nosila některá z vás i větší dítko v nosítku? Oni sice výrobci kolikrát píšou do 18kg, to si ovšem vůbec neumím představit. Ale vídám zatím opravdu jen prcky v těchto nosítkách, řekla bych tak do 5kg. Máme něco málo přes 9kg, ale mám pocit, že budu vypadat jako blázen, když si tam tak velký (těžký) dítko naložím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2079
11.6.17 06:52

@Bizky Na výletech ještě občas nosíme tříletého (14kg) v Kibi a klidně ještě může vyrůst.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
11.6.17 08:00

Loni jsem nosila 3 letého 15 kg v Jeseníkách, letos ho beru pro jistotu ještě i do Beskyd.
Naprosto v pohodě a klidu. Dítě se tam vešlo a s jeho váhou není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
11.6.17 08:04

Ja na vetsi dite muzu doporucit skaldino, uzasne nositko a pani ti splni vsechna prani od barvy nebo vzoru po vystuz jak v popruhach, tak bederaku. Sije to na zakazku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7303
11.6.17 08:16

@Bizky Já teda vídám dost často v nosítkách i větší děti, ale jsme velké město, tady se dá vidět leccos. Já v tom nevidím problém, ne všechny nosítka jsou na větší děti stavěná, ale najdou se. Třeba výše zmíněné Kibi, také ho máme a přesně proto jsem ho pořizovala. Starší syn (14kg) už by se asi nosit nenechal, je dobrý chodec, ale mám vyzkoušeno, že v případě nutnosti na dlouhé trase bych ho v Kibi unesla. Mladšího 21m, 12kg nosím celkem běžně, v pohodě se v Kibi i vyspí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 08:19

@Bizky Já nosím 17ti měsíční cca 10 kg v Manduce a 2 roky a 6 měsíců cca 13/14 kg v Kibi. Kolikrát jsou z procházky tak utahaný že jednoho mám na břiše a druhého na zádech :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
11.6.17 09:07

Nosila jsem běžně dvouletého, měl asi kolem 10 kg. Ve třech letech jsme ho nosili na dovolene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
11.6.17 09:15

Ještě loni jsem v nosítku poponášela našeho čtyřletého :) Ale chce to mít správné nosítko. Jinak pro některé lidi budeš za blázna vždycky :D

Příspěvek upraven 11.06.17 v 09:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1743
11.6.17 09:17

Nosím občas na výletech 2,5 letou, má 13 kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
11.6.17 09:23

No sim, teda v satku, bezne 2,5 leteho, ma pres 12kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48754
11.6.17 09:25

@Bizky záleží jestli jde opravdu o nosítko. Já měla beco a pohoda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
11.6.17 09:58

Nosim v kokonu a uplne v pohode. Akorat mala mi nositko i satek ted bojkotuje. Na dovolenou ho ale beru a predpokladam, ze bude hojne vyuzivano. Chce to jen dobre vybrat, co vam bude obema sedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.17 10:20

Běžně jsem nosila dítě 9-13kg (na opravdu dlouhé vzdálenosti jsem tedy preferovala krosnu, ale na max. pár km nebo třeba na houby bylo nosítko ideální).
Z lidí si vůbec nic nedělej. U nás ve školce jedna paní nosí každý den v nosítku už větší dítě (odhadem tak 13-15kg) - do školky tedy chodí starší sourozenec toho dítěte, aby nedošlo k mýlce, že se tam nosí školkáč. Tuhle jsem vyslechla ošklivé pomluvy dvou maminek, jak si tak velké dítě válí šunky v nosítku a že ho ta neschopná ženská není schopná zvládnout, než se starší dítě obuje. Je pravda, že bez nosítka to mladší dítko zlikvidovalo kytku, nástěnku apod., ale bohužel taky vím, že tam je neurologická diagnóza a paní ho tedy po pár zkušenostech radši nosí, aby předešla stresům v šatně na všech frontách. A ty s prominutím slepice místo aby byly rády, že paní se snaží všemožně předcházet srážce nebo zničení věcí, tak to odsuzují a komentují to stylem „radši si odrovná záda, než by ho vychovávala“.
Prosím o anonym, drbny se možná poznají, ale jinak nechci šířit o cizím dítěti, že není úplně v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
411
11.6.17 11:37

Děkuji za příspěvky. Tak do toho asi půjdu. S kočárkem fakt můžu leda do obchodaku :roll: a to už mě točí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama