Ergonomické nosítko pro miminko

12658
29.6.13 22:23

Ergonomické nosítko pro miminko

Maminky, potřebovala bych pořídit nějaké ergonomické nosítko, které by mi však neudělalo úplný vítr v peněžence. Mám dvoutýdenního chlapečka. Nosítko chci ale jen na přeběhnutí do obchodu a na vyvenčení pesana. Jedná se o zhruba 20 minut denně. Co byste mi poradily? Případně neprodáváte některá něco? Moc se mi líbí Bondolino, ale ta cena. Stejně jako Manduca apod.. Pročetla jsem tu snad všechny diskuze a každému samozřejmě vyhovuje něco jiného. Ale opravdu se mi jedná jen o těch pár minut denně. Mám odzkoušeno, že malýmu se u mě na břiše líbí. Když pláče, neusne jinak. Děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

471
29.6.13 22:45

Ahoj, tak pokud nechces investovat tk jedine asi nejaky satek…ja mam manducu a nosime i ted v 18 mes…ono se to zda-taky jsem ji chtela jen na venceni a kratke pochuzky…ale jak prijdes na to, jak je to jednoduche-jet s manducou treba busem, tak se pak uz nechce tahat kocar..a u nas proste casem nasla manduca mnohem castejsi uplatneni, nez jsem cekala, kdyz jsem ji porizovala…da se koupit i bazarova, byvaji na aukru treba, MMB…
Dnes na festaku bylo plno Manduc:-) az jsem byla'prijemne prekvapena, syna jsem tam nesla na zadech a na zpatecni ceste mi i na zadech usnul…
Preju at se dobre rozhodnes…ale za sebe doporucuju spis to,,drazsi" nositko…penize se ti vrati, v jine podobe sice, ale vrati;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
29.6.13 23:08

@Jeannie2 Jako já počítám ty dva tisíce :) mě by spíš asi vyhovovalo to Bondolino. Ale to jsem nenašla nikde bazarové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
29.6.13 23:13
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
29.6.13 23:21

Beco si taky hodně maminek chválí, ale je prý pro menší postavy. Nejlepší by bylo zajít si do nějaké prodejny a vyzkoušet si, které z těchto nosítek Ti nejvíc vyhovuje.
Mám Manducu a jsem spokojená, i když nějaké mouchy bych na ní taky našla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
29.6.13 23:26

@demian Tak já jsem zrovna docela „drobek“. 163cm a 50kilo :) U nás ve městě ale vůbec nevím, kde se tyhle nosítka prodávají. Mě se právě na tom Becu líbí, že má tu novorozeneckou vložku, takže si tam mimčo můžu dát i na gauči a pak teprve „oblíknout“. A za tuhle cenu je to právě super. Tak nevím, jestli to risknout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
29.6.13 23:29

Manduca má taky novorozeneckou vložku, ale ta už je připnutá rovnou v nosítku. Vždy jsem si malého dávala do Manducy v sedě na gauči, jen už jsem byla obutá.

Myslím, že by Ti Beco mohlo sednout a asi bych koupi riskla. Ergonomické nosítko vždy výhodně prodáš, pokud by Ti nevyhovovalo.

Edit : Teď koukám pořádně na fotku a přijde mi, že dítě na fotce má kolínka nízko. Je v špatné pozici, takže Beco asi zas tak úplně ergonomické nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
29.6.13 23:45

@demian Hlavně za tuhle cenu si myslím se to fakt vyplatí. Paní je ze stejného města jako já, tak jsem ji psala, jestli můžeme vyzkoušet nejprve, tak uvidím :) Děkuji za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.13 08:07

@Tůmička
Některé internetové obchody taky nabízejí zapůjčení manduky třeba na víkend (za nějaký drobný poplatek) a když se pak rozhodneš pro koupi, tak Ti ten poplatek odečtou z ceny. A koukni na MMB, tak se manduky občas prodávají za slušné peníze. Výhodou je, že manduku užiješ i později, ne jen na přeběhnutí a na venčení psa - když Ti nebude vyhovovat, vždycky jí dobře prodáš.
sama jí mám a denně si blahořečím, že jsem si její koupi navzdory ceně a manželovým řečem prosadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6347
30.6.13 09:07

@Tůmička mam Beco a maximalni spokojenost. Vlozku jsem nosila tak do 4 mesicu. A neni jen pro male postavy :-), ja mam 180 a v klidu. V obdobi, kdy mel to svoje mama, mama, jsem ho hodila na zada a luxovala ci vytirala. Jinak bych nic neudelala :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
30.6.13 19:23

Tak jsem nakonec koupila úplně něco jiného, a to toto
http://www.nosenideti.cz/…e-tyrkysove/

tak uvidime :)
@Kate92 na tu jsem také koukala, ale recenze nic moc, tak nevim no..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama