Vztekloun a Manduca

5060
14.6.13 14:00

Vztekloun a Manduca

Ahoj,

náš syn je nosící mimčo, když nespí, tak prostě chce chovat… takže já nic moc nestíhám, doma mám bordel a vypadám jak šmudla :D Dneska jsem koupila Manducu a představovala si, jak se v tom bude malýmu líbit a já si v klidu uvařím, poklidím…a ono nic… zkoušela jsem ho do toho dát, ale strašně se vztekal, snažil se jakoby odrážet nožičkama, po chvilce byl úplně rudej jak řičel, tak jsem ho vyndala… bude mu v neděli 6 týdnů, takže jsem to zkoušela s novorozeneckou vložkou, nožky měl vevnitř… chci se zeptat, jestli je tu některá co se jí mimi ze začátku vztekalo a pak se mu v Manduce začalo líbit… nevím jestli to mám zkoušet dál aby si zvykal i přes risk dalších scén, nebo počkat až ještě trošku povyroste :nevim:… byla bych opravdu ráda, kdyby si na ni zvykl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17297
14.6.13 14:02

Dala bych tomu čas. Mojí dcerce se taky zpočátku nelíbilo, ale za 1-2 měsíce to nebyl problém ;)
Začala jsem nosit cca od 3.měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
14.6.13 14:05

Já bych to zkoušela…čím starší bude tím hůř si bude zvykat, zpívej mu u toho, dělej na něj xichtíky, dávej ho do ní přebaleného, odříhnutého, najezeného aby byl co nejvíce v komfortu a zkus ho na ni zvykat v době kdy má jít spát…když bude unavený usne ti vní a rychle si pak zvykne že je to vlastně fajn…když se ti v klidu vzbudí všimne si pak že se může i koukat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53790
14.6.13 14:09

Dceru zpočátku nebavilo, když jsem jenom stála, polehávala nebo jen věšela prádlo, musela jsem se hodně pohybovat, chodit po bytě, pak byla spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
14.6.13 14:09

@cizova Byl přebalenej, najezenej a odříhnutej a stejně se mohl zbláznit… a já teda po chvilce taky :D jinak to zkoušet asi ještě chvilku budu, snad si fakt zvykne… nejhorší je, že ho nechci nechat vřískat moc dlouho…bydlíme s manželem v patře domku, pod námi babička a jak už to u babiček bývá, tak po každým řevu, kterej trvá dýl než jí se zdá přijatelný už musí nutně vědět co se děje, jestli malej nááhodou netrpí :D tak snad to půjde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
14.6.13 14:10

@ugluk Taky jsem se snažila hcodit, mluvit na něj aby se trošku uklidnil… ale nepomohlo to… tak snad na druhej pokus… třeba měl zrovna blbou náladu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23018
14.6.13 14:13

6 týdenní miminko je na manducu malé, byť to doporučují. Mě se malá taky vztekala, musela jsem to prostě vydržet a všechno dělala honem, jak spala… Zkus buď šátek, ale uvázat ho není sranda anebo houpcí lehátko - to jsem používala minimálně, ale díky němu něco udělala.
Jak měla pevnější záda - kolem půl roku, tak jsem ji občas nosila a to už se jí libilo moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17297
14.6.13 14:13

Nenechávala bych v manduce vyřvat, to nemá cenu. Jen zkoušet po chvilkách ;)
Je to ještě hodně malinký miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
14.6.13 14:16

@avm3 taky máme houpátko, ze začátku se mu tam moc líbilo, tak ty první dva týdny… teď už tam být nechce, je to fakt hroznej vztekloun, nejradši je prostě u mě a to je pak spokojenej… snažim se všechno udělat když chrní, ale jsou dost často i dny, kdy mi toho přes den moc nenaspí…tak snad to bude jen lepší.

@terulína vyřvat ho určitě nechat nechci, nedělám to ani když pláče v postýlce, na to nemám nervy a je mi ho líto… zkoušet to chci, ale lámat přes koleno to nebudu… když bude řvát dlouho tak ho vyndám, stejně jsem pak nakonec vzteklá víc jak on, takže ho radši ukidnim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
14.6.13 14:16

Já jsem teda používala šátek když byl syn malej, ale to je stejný. Jak psala @ugluk, než jsem ho tam zavázala tak ječel, uklidnil se až když jsem šla po schodech ven a chodila po venku. Doma by to teda nedal, žádný vaření s ním ani věšeni plen, prostě potřeboval pohyb. Když jsem šla nakoupit a zastavila se u pokladny a málo u toho skákala tak se hned vzbudil a ječel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
14.6.13 14:17

Dej mu čas, je ještě maličký. Zkus to po pár dnech znovu. Naše malá nejdřív chtěla aby se s ní chodilo, když manžel zastavil, začala řvát. Potom si zvykla a nosí se i teď a to jsou jí dva roky. Vzala manducu na milost až okolo třetího měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23018
14.6.13 14:18

@Týna K. chce to čas, 6 týdnů je fakt malé miminko. Vím, lehce se to píše a hůř čte, ale za pár měsíců to tady taky budeš někomu radit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17297
14.6.13 14:18

@Týna K. to je dobře :)
Vzpomněla jsem si, že jsem nosila až od 6 kg a bez nov. vložky. To byly dceři 4 měsíce a chodila jsem nejvíc venku, doma jen občas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
14.6.13 14:19

Jj stačí chvilinku dát dovnitř, když začne řvát zase ven…malý když je v šátku a začne být nevrlý stačí když se buď pohupuju v bocích nebo poplácávám po zadečku(to ho vždycky 100% uklidní) nemá rád když stojím na místě a nehýbu se…taky mu teĎ může vadit že je mu tam horko(kor když se začne vztekat) nevím jak v manduce(já používám šátek) ale nebyl moc oblečený?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5060
14.6.13 14:20

@Zazu @avm3 @terulína Jojo, asi to chce zatnout zuby a vydržet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat