Erotické hračky

Anonymní
31.5.13 17:43

erotické hračky

Chtěla bych si nějakou pořídit, hodně mě to láká, zatím jsem nezkusila žádnou, manžel s tím nepřijde, ten na to prý není…
kterou máte nejradši?

Ještě dotaz ohledně vibrátoru…dosud jsem nikdy neměla vaginální orgasmus (pouze po dráždění klitorisu), nevím, zda jsem ho schopná, styk nám netrvá tak dlouho, abych to mohla zjistit :lol:
TAk nevím, zda investovat do vibrátoru, jestli bych s ním orgasmu (vagin.)dosáhla…(pokud ne, škoda investovaných peněz)
máte někdo zkušenost, že s vibrátorem jste org. měly, s chlapem ne???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
219
31.5.13 17:52

Jestli si najdeš „chvilku“ času sama na sebe, tak se vibrátor určitě hodí ;-) Rozhodně s tím poznáš sama sebe a budeš mít více času si uvědomit, co se ti líbí a co ne a pak to třeba můžeš přenést na sex a partnerem. Zjistíš, jestli ti více vyhovuje hlubší průnik na onom či jiném místě, jak moc silně, v jakém úhlu atd…to se pokud tvůj partner nemá dlouhodobě kamennou erekci, tak s vibrátorem to zjistíš jednodušeji ;-)
Výběr je samozřejmě na tobě, a to že ho nebudeš používat často vůbec nevadí, však on se nezkazí…ale pořád jej tam budeš mít pro chvíle nudy, experimentování nebo odloučení :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 17:52

Pro začátek můžeš třeba zkusit Lelo Nea nebo WeVibe , to můžeš použít i při sexu a We-Vibe je fajn pro oba ;)

• Citovat
  • Nahlásit
26636
31.5.13 18:02

Lelo je super, ale na klitorialni :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 18:13

Mě je WeVibe úplně nanic :roll: :nevim: nedosáhla jsem s ním ani vaginální ani klit. org. holt jsem měla asi moc velký očekávání
Popravdě mě se to nepovedlo ani s klasickým dildem, vždycky k tomu potřebuju ještě svou/partnerovu ruku. Přesto určitě doporučuju koupit si nějakou hračku už jen pro zpestření ;) spíš bych volila klasický tvar s „aplikací“ na klitoris a rozhodně chtěj vodě- odolný :palec: nezapomeň přikoupit i vhodný přípravek na čištění
další zajímavý zpestření je vibrační „vajíčko“ nebo „motýlek“ s dálkovým obladačem :pankac: doporučuju využít i mimo byt, to je teprve vzrůšo :lol: :oops:

S

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 18:17

Ještě jednou S.

jsem to napsala blbě - WeVibe nejen, že mě nepřivedl k orgasmu, ale i celkový prožitek s ním nebyl nic extra, zato s klasickým to bylo prostě lepší, i když to nevedlo k vagin.org., ale toho nejspíš nejsem schopná ale nijak mi to nevadí, klitorální jsem schopná mít 5× za sebou skoro kdekoli/kdykoli, tak si nestěžuju ;)

• Citovat
  • Nahlásit
napresdrzku
31.5.13 19:03

Zlatá anča dlanca :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 19:15
@pikola píše:
Lelo je super, ale na klitorialni :palec:

tak na ten to ani nepotřebuju, klitorialní mám dostatečně často 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 19:16
@Anonymní píše:

další zajímavý zpestření je vibrační „vajíčko“ nebo „motýlek“ s dálkovým obladačem :pankac: doporučuju využít i mimo byt, to je teprve vzrůšo :lol: :oops:

S

8o o tom jsem neslyšela, musím pohledat, co to je 8) a na dálkový… :think: 8)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 20:40

Tak já mám s we-vibe dobré zkušenosti, bez něj vag. orgasmus nemám, s ním jo :palec: a je taky na dálkové ovládání :lol:

anonymka z 17:52 :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 21:46

Holky a zkoušely jste někdy venušiny kuličky? Zajímalo by mě, zda opravdu fungují ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.13 07:49

Díky holky, teď přemýšlím, zda jít do toho we-vibe nebo do klasik vibrátoru (třeba lelo) :think: u toho we-vibe se mi líbí, že to je aplikovatelné při styku, že to může být příjemné spestření…ale zase mi u toho ta vaginální část přijde malá :oops: aby to dobře fungovalo…a nebo vibrátor http://www.patro.cz/…5631170.html?… aby to bylo vevnitř znát ;)

venušiny kuličky - taky jsem po nich koukala, ale teď mě víc zaujalo t ovibrační vajíčko, že vibruje samo o sobě, že není závislé na tvém pohybu jako kuličky

zaklad.

• Citovat
  • Nahlásit
Sumička
1.6.13 11:17

Pro začátek je lepší normální ale kvalitní vibrátor (cca 1500Kč), pak wevibe II. K tomu potřebuješ samozřejmě i něco k mazání. Následně zkus vibrační anální kolík anebo anální šperk. K tomu všmu bych ale doporučovala kvalitní prádelko.
Osobně jsem vyzkoušelka s partnerem i koženou bongdage rukou a nohou.

Ovšem nejlepší bylo když jsem koupili kvalitní tlustou žíněnku a dali ji sedačce v obýváku, s postelí to nelze srovnávat. Těch variant jsou pak mraky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.13 11:20
@Anonymní píše:

venušiny kuličky - taky jsem po nich koukala, ale teď mě víc zaujalo t ovibrační vajíčko, že vibruje samo o sobě, že není závislé na tvém pohybu jako kuličky

zaklad.

Mně právě láká ten pocit, že se budu pohybovat mezi lidmi a bude to třeba fungovat ;) Je to docela rajcovní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.13 18:54

Analni hracka pro muze

Mate nekdo zkusenost s necim konkretnim? Chtela bych neco takoveho koupit jako darek, tak bych uvitala inspiraci, na neco osvedceneho…:-) S.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat