Erotické prádlo v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
19.11.19 19:30

Erotické prádlo v těhotenství

Ahoj holky, je to asi hloupá otázka, ale myslíte že je „vhodné“ erotické prádlo skoro na konci těhotenství? Budeme konečně s manželem první vánoce sami a myslela jsem na nějaké překvápko, ale docela pochybuji jestli to má vůbec v tomhle období cenu. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2308
19.11.19 19:37

Za mě určitě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14048
19.11.19 19:45

Můj manžel by se smál, já Teda s ním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6359
19.11.19 19:48

Jestli na konci těhotenství máš stále kolem 60kg proč ne, ale jinak max tak košilku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28866
19.11.19 19:48

Tak asi záleží na chlapovi, já se ke konci už necítila sexy ani kdybych na sebe navlikla nevím co (a to sem neměla zadnej mega velkej vahovej přírůstek) a i některý chlapi těhotná vzrusovat nebude. Ale tak jestli se vám to oběma líbí, proč ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
19.11.19 20:03

Já bych si to na sebe teda neoblíkla, za netěhotného stavu jsem měla erotické prádlo ráda ale s břichem bych si v tom připadala směšně, (i když mám 55 kg a taky mi kromě břicha nic jiného neroste a jako těhotná vypadám pouze z boku) i tak bych to radši nechala na potom :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
19.11.19 20:04

Proc ne, pokud se citis porad sexy, tak do toho jdi. Dulezite je, aby ses v tom sama citila :P sex se da delat az do porodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4666
19.11.19 20:12

@Novikeli tak já bych to viděla spíš na nějakou pěknou košilku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
19.11.19 20:20

Ja tedy ne. Vzdycky mi prijdou hrozne smesne ty radoby sexy tehule na fotkach s vlahym sexy pohledem a nadry deroucimi se z podprsenky o 3 cisla mensi…
Ale to je jen muj nazor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
397
19.11.19 20:32

No pokud se cítíš sexy, tak proč ne. Já si přijdu vtipně a nehezky v erotickém prádle teď 40tt a dle mě lepší nějaká hezká podprsenka, protože tanga nebo krajky přes břicho vypadají fakt vtipné :lol: Rozhodně to není sexy :mrgreen: jednou jsem to zkusila že srandy vzít a s přítelem jsme se tomu jen zasmáli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19823
19.11.19 20:39

Muj manzel byl ze mne v tehu uplne paf, stale kolem mne chodil jako mlsny kocour. Casto kdyz se na mne dival zezadu, tak rikal, ze ani neni videt, ze jsem tehotna. Jemu ale bylo uplne sumak, co mam na sobe. Zastava nazor, ze pradlo je zbytecne, kdyz to ze mne stejne hned ztrhne.

Jestli si tvuj manzel potrpi na rajcovne krajky a libi se mu zenske telo i v tehotestvi, tak jdi do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
19.11.19 20:46

Ja v tehotenstvi nosila pekny pradlo jako normalne pred tehotenstvim, kosilky taky ty, co jsem doma mela, ale predstava, ze si jdu koupit sexy pradlo, nebo kosilku, zamerne, abych vypadal sexy a pro ten ucel, tak bych se slozila smichy a manzel taky :lol: :lol: :lol:…Uplne se vidim s tim sudem, ufunena, nachystana v posteli, at si me vezme :lol:

Edit:pradlo a kosilky, do kterych jsem se jeste vlezla, nebo koupila novy :lol:..

Příspěvek upraven 19.11.19 v 20:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
19.11.19 20:48

Ale samozrejme, pokud se to tvemu manzelovi libi, ty si budes pripadat sexy, tak proc ne :pankac:.Lepsi tak, nez na sebe uplne kaslat, to zase vadi mne :?.Ale prijde mi to, kdyz to prevedu na sebe teda, fakt vtipny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
19.11.19 21:19

@wildcherry tak když už nic jiného tak se alespoň zasmějeme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
19.11.19 21:20

Děkuji všem za názory :) manželovi se hezké prádlo líbí a to, že jsem těhotná ho možná naopak víc rajcuje :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat