Kde koupit těhotenské kalhoty -Kolín,KH,Čáslav,Praha,Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 09:01
KDE koupit těhotenské kalhoty -Kolín,KH,Čáslav,Praha,Pardubice

Ahoj, prosím poraďte mi, kde se dají sehnat pohodlné těhotenské kalhoty (plátěné, nebo džíny) v okolí Kolína, KH, Čáslavi, v Praze, nebo v Pardubicích. Rovný střih, nebo rozšířené nohavice. Byla jsem v CA v Pardubicích a na těhotenské oblečení to tam byla pěkná bída. Nabídky na eshopech jsou fajn, ale já si kalhoty určitě potřebuji vyzkoušet, jentak mi něco nepadne. Jakou máte zkušenost s nákupem? A v jaké době těhotenství jste si kalhoty kupovali? A vydrží celé těhotenství jedny s ohledem na velikost?

Reakce:
Katy11.8
Povídálka 15 příspěvků 04.09.19 09:07

Zdravím, všechno těhotenské oblečení jsem kupovala na Bonprixu a vše sedělo výborně. Kalhoty i sukně se dali povolit, měli u pasu gumu na regulaci.

Příspěvek upraven 04.09.19 v 09:09

NovyAnonym
Povídálka 16 příspěvků 04.09.19 09:08

H&M na Chodově má dobrý výběr. Na netu Mama. licious - jdou objednat na vyzkoušení od ZOOTu, když pojedeš do Prahy. Beru stejnou velikost jako nosím normálně a sedí pěkně (https://www.zoot.cz/…17540,17538/)

mroe
Neúnavná pisatelka 16224 příspěvků 04.09.19 09:13

Ja chodila do Hm, narozdil od CA to bylo relativne slusive a cast se dala nosit i po tehotenstvi. Jinak bych zkusila sekace Textilehouse, tehotenske kalhoty maji mezi plus size, daji se tam sehnat pekne kousky.

Uživatel je onlineZuzaja
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 04.09.19 09:19

Ja v CA, ale v Praze. Koupila jsem v momente, kdy mi nebyly normální plataky, cca 5 mesic. Vydržely mi do konce těhotenství. Mela jsem černé společenské do prace a bezove plataky do prace a volny cas. Jedny legíny na doma. Nosila jsem hodne netehotenskeho obleceni se střihem pod prsy, nebo pruznejsi trička a kalhoty a sukne. Nabrala jsem ale jen břicho, bok ani zadek žádná změna. Kalhoty jsem pak využila jeste chvili po porodu a pak znovu na další těhotenství.

suzka1
Kecalka 406 příspěvků 04.09.19 16:01

Za mě také zoot, vybrala jsem si jak kalhoty, tak trička :palec:

Váš příspěvek
Reklama