Objednávání ze zahraničí - zkušenosti s eshopem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 03.01.18 12:17
Eshop zkusenosti

Je tu někdo kdo má e- shop? Jak jste začali a jak oslovili dodavatele například ze zahraničí? Jakékoli zkušenosti uvítám…,,

Reklama

Reakce:

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 03.01.18 12:24
lucika.k

@Catmum já osobně nemám, ale s čím chceš mít eshop? myslím si že to je běh na dlouhou trat.. pač než najdeš vhodného dodavatele( kvalitní vec za dobré peníze, aby se ti to vyplatilo) určitě bych oslovila více dodavatelu a nechala si poslat vzorky a podle toho bych postupovala dále, at víš co prodáváš

ka2ka
Extra třída :D 12457 příspěvků 1 inzerát 03.01.18 12:32

Držím palce at se povede

Emimin7
Kelišová 7170 příspěvků 03.01.18 12:34

Jám mám e-shop, ale s vlastním zbožím. Jen vím, že dodavatelům normálně napíšeš a pokud máš živnosťák se zaměřením na jejich zboží, můžeš u nich normálně nakoupit za velkoobchodní ceny. A později se občas nějaký dodavatel ozve sám od sebe.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 03.01.18 12:38
@Catmum píše:
Je tu někdo kdo má e- shop? Jak jste začali a jak oslovili dodavatele například ze zahraničí? Jakékoli zkušenosti uvítám…,,

No začali jsme tím, že jsme si udělali živnostňák… :mrgreen:

Kajule21
Kelišová 5184 příspěvků 7 inzerátů 03.01.18 13:09

@Catmum Já mám e-shopy 2 a jednu kamenou prodejnu. Oba e-shopy jsou úplně rozdílné. Ten první s kamennou prodejnou mám už skoro 2 roky a pořád jsem ještě „v záběhu“ - stále chodí lidé, kteří o nás ještě nevěděli a pořá je ještě silnější kamenná prodejna než e-shop.Ten druhý jsem si založila před měsícem a dělala jsem si ho komplet sama, takže ten je ještě „mrtvý“. Je to „nejjednodušší forma podnikání“,ale taky sakra dlouhý běh na dlouhou trať. Pokud budeš chtít nějaké konkrétní rady, písni mi SZ, ať to nerozebíráme tady ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama