Pohovor pro Dráčik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mufffina
Nováček 2 příspěvky 02.01.18 18:59
Pohovor pro Dráčik

Zdravím,

Obracím se k vám pro radu ohledně pohovoru. Má tu některá z vás zkušenost s pohovorem na pokladní v Dráčiku? Na co se vyptávali apod.? Čeká mě to a nervozita opravdu stoupá :zed: :zed: :zed:

Za váše názory a rady budu opravdu vděčná :*

Reakce:
brumi
Kelišová 6545 příspěvků 02.01.18 19:57

@mufffina myslím že je jedno zda jde o Dráčik či jiný obchod, on ten pohovor je všude jiný, každý vedoucí má své dotazy. Ale počítám že je bude zajímat pracovní zkušenosti, časová flexibilita, přístup k lidem, proč hledáš práci zrovna u nich, co od práce očekáváš, také mohou zkoušet jaké máš nervy když by jsi měla nějaký problém se zákazníkem.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 03.01.18 15:25

Presne jak je psano, pokazde je to jine, ale zakladni vzor je jiz napsan nade mnou :) pak dej vedet, docela by mne zajimalo, jake to tam je :) Tady u nas hledaji snad neustale prodavacky a vedouci do Dracika, zajimalo by mne proc :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >