Espumisan a novorozenec

25
31.5.20 08:35

Espumizan a novorozenec

Maminky už jsem v koncích. Mám doma 14 denního chlapecka. A pořád mi pláče budí se na jídlo co dvě hodiny takže hlady to být nemůže. Spíš bych řekla prdíky. Chci se zeptat než zítra půjdem k pediatrovi. Můžu mu dát espumizan kapičky? A kolik a kolikrát denně děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
125
31.5.20 08:39

Davame od deseti dni pet az sedm kapek klidne pred kazdym kojenim, zalezi, jak se chova a brisko ho zlobi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
31.5.20 08:45

Kvuli espumisanu nemusi k doktorovi, rid se pribalovym letakem, stejne jak u jinych kapek na prdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
31.5.20 08:50

@debra.morgan ja to myslela tak že stejnak zítra jdeme k Mudr na preventivní prohlídku. Vím že espumizan je bez předpisu jen sem si nebyla jistá podávání u miminek ale děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7614
31.5.20 08:56

7 kapek do každého jidla. Kup mimcu probiotika, dceri to espumizan zhoršoval..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
31.5.20 09:21

Espumisan se dává před každým jídlem, jedno kolikrát denně, nevstřebává se to.
Moc se k tomu neupínej, neřekla bych, že by to nějak výrazně pomáhalo.
Ale vřele doporučuju karpovu metodu - nám zachránila život. Malá tenká knížečka Nejšťastnější miminko v okolí, je i ke stažení na netu. Pevné zavinutí a bílý šum dělají divy.
A vydržet. Až povyroste, bude lépe :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11114
31.5.20 09:36

Malému ho dávali na bolest bříška už v porodnici, žádný strach :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
31.5.20 13:29

@Lenicka24 My dávali 5 kapiček Espumisanu a masírovali bříško ve směru hoď. ručiček s Pupíkem. Také jsme dávali kmínový čajík, nebo fenikl. Espumisan nám vždy pomohl, vyzkoušejte a uvidíte. S prdíkama jsme měli hotové peklo, vždy něco z výše jmenovaných rad zabralo :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
31.5.20 15:28

@Mauša5218 děkuji za radu dala sem espumizan namazala bříško pupíkem a najednou jako když utne. Je klid a spinká

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
31.5.20 17:39

@Lenicka24
Když jsem byla v porodnici na konci března sestřička dala malému také Espumisan. Říkala mi, ať ho pořídím na prdíky a davam 5-6 kapek před každým kojením. Teď už nám teda nepomáhá, takže jsem přešla na Baby Calm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
31.5.20 18:34
@Lenicka24
@Lenicka24 píše:
@Mauša5218 děkuji za radu dala sem espumizan namazala bříško pupíkem a najednou jako když utne. Je klid a spinká

Jé, tak to jsem ráda :palec: Až maličký bude starší, pomalá i cvičení s nožičkami. Jako kdyby šlapal na kole ;) Tak ať se daří, maličký je zdravý a má už jen spokojené bříško :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat