ET nebo KET listopad?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ji ta
Stálice 66 příspěvků 06.11.18 12:56
ET nebo KET listopad?

Ahojte. Mam za sebou treti KET a hledam nekoho kdo ted taky podstoupil nebo pujde teprve na transfer… To cekani je naprd, a je dobre kdyz si o tom muze zenska promluvit s nekym, kdo je ve stejne situaci.. Podporit se, postezovat si… :roll: :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

reBeb
Stálice 72 příspěvků 06.11.18 16:09
@ji ta píše:
Ahojte. Mam za sebou treti KET a hledam nekoho kdo ted taky podstoupil nebo pujde teprve na transfer… To cekani je naprd, a je dobre kdyz si o tom muze zenska promluvit s nekym, kdo je ve stejne situaci.. Podporit se, postezovat si… :roll: :)

Ahoj, v říjnu jsem jeden ket podstoupila, bohužel neúspěšný, teď čekám na ms a v průběhu listopadu jdu na další transfer, tentokrát 3. Z 1. IVF. Jo, to sdílení mi taky chybí. Kdo si tím neprošel, nemá šanci pochopit. :lol:

ji ta
Stálice 66 příspěvků 06.11.18 16:50

@reBeb a mas to uz potvrzene z krve ze to nedopaldo? Kolik mas jeste embryi? :)

PBuc
Povídálka 14 příspěvků 06.11.18 16:57

Ahoj byla jsem na Ketu 1.11. , je to náš poslední Ket, potom musím podstoupit 2.IVF

reBeb
Stálice 72 příspěvků 06.11.18 17:01
@ji ta píše:
@reBeb a mas to uz potvrzene z krve ze to nedopaldo? Kolik mas jeste embryi? :)

Ano, mám to potvrzené z krve, hcg negativní. Máme teda ještě jedno, ale to je jen morulka a myslím, že i 2kové kvality. Takže koncem listopadu jdu znovu :roll:

reBeb
Stálice 72 příspěvků 06.11.18 17:05
@PBuc píše:
Ahoj byla jsem na Ketu 1.11. , je to náš poslední Ket, potom musím podstoupit 2.IVF

Tak to mě taky čeká, myslím 2. IvF

ji ta
Stálice 66 příspěvků 06.11.18 17:24
@reBeb
@reBeb píše:
Tak to mě taky čeká, myslím 2. IvF

Ja doufam, ze k tomu u nas nedojde, ale obavam se ze ano! Uz moc nemam viru v dobry konec.. Jeste mame dva mrazacky 8o

reBeb
Stálice 72 příspěvků 06.11.18 17:33
@ji ta píše:
@reBebJa doufam, ze k tomu u nas nedojde, ale obavam se ze ano! Uz moc nemam viru v dobry konec.. Jeste mame dva mrazacky 8o

A uhnízdily se ti aspoň někdy? Seš po transferu, tak buď hlavně v poho :-)

ji ta
Stálice 66 příspěvků 06.11.18 17:52

@reBeb ne, vubec.. Na jednu stranu si rikam zw je to lepsi, mit nadeji a pak aby to zaniklo.. Nebo potrat ale stejne je to vysilujici… Zavadi ti po jednom? Me vzdy jen jedno a nevim jestli posledni pokus nekzusim obe.. :oops:

reBeb
Stálice 72 příspěvků 06.11.18 18:01
@ji ta píše:
@reBeb ne, vubec.. Na jednu stranu si rikam zw je to lepsi, mit nadeji a pak aby to zaniklo.. Nebo potrat ale stejne je to vysilujici… Zavadi ti po jednom? Me vzdy jen jedno a nevim jestli posledni pokus nekzusim obe.. :oops:

Jejda, tak to se mi stává taky… Řekla bych, že se to obrečí stejně. :( A řekli ti něco k tomu v CARu? Vždy jsem si nechávala zavést jen jedno embryo, manžel nechce dvojčata, ale ket se do 1.IVF nepočítá, takže to asi do příště ještě zvážíme. Za jeden ket platíme přes 10 000kč, asi bych si nechala příště zavést dvě. :)

ji ta
Stálice 66 příspěvků 06.11.18 18:34

@reBeb ty vole, my za KET davame sedmicku a i to se nam zda hodne.. Jinak myslis ze se plati stejna castka i pri zavadeni dvou? Kam chodis do Caru? Ted jsem si vzpomelaz kdyz jsme zacali chodit do caru a ptali jsme se na cenu, tak nam rekli 20 - 30 tis.. Davno uz jsme na dvojnasobku.. 8)

ji ta
Stálice 66 příspěvků 06.11.18 18:34

@PBuc ahoj, a kolik jsi mela vajicek? A emryi z toho?

PBuc
Povídálka 14 příspěvků 06.11.18 18:43

@ji ta ahoj vajíček už si nepamatuji je to dlouho, ale 6 embryi jsme meli. Po Et jsme dali jedno, to se neuchytilo, potom 2 to jsem měla pozitivní TT i krev, ale nebylo srdíčko, pak zase 2 , ale to vůbec nic a ted 1 poslední.

ji ta
Stálice 66 příspěvků 06.11.18 18:53

@PBuc vidim, mate toho uz dost za sebou.. Ale na fotce vidim mimco, takze uz mas jedno? :)

reBeb
Stálice 72 příspěvků 06.11.18 19:00

@ji ta
Ono je tam nějaká pipeta či co za 5tis. , 3500kc asistovany hatching a zbytek embryoglue. U posledniho ketu ale uz dame jen rozmrazeni a asistovany hatching. Protoze uz k tomu nemam takovou duveru. Chodim do Brna, na Obilňák.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >