ET/KET květen 2022

• Fotoalbum (50)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
199
6.5.22 06:01

ET/KET květen 2022

Ahojky :D Ve středu jsem byla na ET jednoho parádního embrya po prodloužené kultivaci. Takže Jsem teď třetí den po ET :potlesk:
Je tu ještě někdo, kdo je na tom podobně, komu se zdá čekání nekonečné? Já se snažím na to nemyslet…fakt, jenže to nejde :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
6.5.22 07:23

Ahoj, tak já se k tobě přidám😀. V úterý sem byla na KET jednoho ukázkového embrya. Když počítám i den transferu, tak jedu 4.den. Jako čekání je na tom fakt naprd😀 😀. Hlavně se snažím zůstat v klidu a moc se nestresovat, tak uvidíme jak to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
6.5.22 07:27

Ahoj, také jsem byla ve středu, ale na KET, embryo krásné, po PGT, je to už druhý KET v tomhle ivf cyklu. U nás je to poslední pokus, tak nijak nespěchám na testování. :)

Příspěvek upraven 06.05.22 v 07:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
6.5.22 07:29

@Elli97 Jak se to dělá, zůstat v klidu? :D Včera když jsem byla první den, tak jsem v klidu nebyla i když jsem se snažila zaměstnat, dneska je to naštěstí lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.5.22 07:36

@Maribelle Já sem to udělala tak, že sem si koupila puzzle 😀,tak si v klidu skládám a aspoň na to moc nemyslím 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
6.5.22 07:51

Ahoj, ja byla na svem 1.KET v sobotu, embryo teda nebylo ukázkové mělo kvalitu BB, ale v CARu mi říkali, že to je porad ještě dobrá kvalita s nadějí na úspěch :think: Kolikátý den po KET se budete testovat? Mě v CARu řekli až 14, ale to se mi zdá strašně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
6.5.22 07:59

@suzinda Já určitě až za čtrnáct dní, minule jsem začala brzo a hrozně mě to stresovalo. Někho to naopak uklidňuje, tohle asi musí dělat člověk jak to cítí. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
6.5.22 08:01

@Elli97 To je dobrá strategie. Já mám doma batole, takže puzzle jsou mimo hru. Mám několik šičích projektů, tak se chci zabavit tím. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
6.5.22 08:16
@Maribelle píše:
@suzinda Já určitě až za čtrnáct dní, minule jsem začala brzo a hrozně mě to stresovalo. Někho to naopak uklidňuje, tohle asi musí dělat člověk jak to cítí. :)

Já 14 dní asi nevydržím, jsem hrozně netrpeliva osoba :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
6.5.22 08:25

@Maribelle No vidíš, hlavně je asi potřeba se nějak zabavit😀 jinak by nás asi kleplo z toho čekání a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2805
6.5.22 08:28

@suzinda Já tomu rozumím, to já taky. 😀 Jenom si chci chvilku užít pocit, že jsem tak trochu těhotná. Je to naposled, tak nespěchám.😇

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
6.5.22 08:31

První den jsem byla přesvědčená že budu testovat za čtrnáct dní. Nějak si ale nevěřím :lol: znám se… Budu se minimálně třikrát divit nad jednočárkovým testem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
6.5.22 08:52

V CAR mě sestřička poradila, ať chodím mezi lidi abych zaměstnala hlavu. Tak se Podle toho snažím řídit a chodím alespoň na chvíli do práce. No a doma toho času na přemýšlení taky zeď moc nebylo, ale víkend bude asi horší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
6.5.22 17:11

Holky, už se vám stalo, že by jste najednou dostali do podbřišku krátkodobou křeč jako před ms? Po chvíli to přestalo, ale nějak mě to vyděsilo 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
6.5.22 18:52
@Livel píše:
Holky, už se vám stalo, že by jste najednou dostali do podbřišku krátkodobou křeč jako před ms? Po chvíli to přestalo, ale nějak mě to vyděsilo 8o

To by mohlo být hnízdění, já to měla v 1.tehotenstvi se synem. Měla jsem to dokonce několik dní, každý den v přibližně stejnou dobu mě v noci budila krátkodobá křeč v podbřišku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat