Eurona Černý

15
5.7.20 10:21

Eurona Černý

Ahojky holky,
mám objednanou novou myčku, nikdy jsme doma myčku neměli a tak nemám ještě přehled o všech čistících výrobcích právě do myček. V domácnosti čas od času používám při úklidu Euronu a jsem s ní spokojená, ale s přípravky do myčky od této značky zkušenost nemám, je tu některá, která má s touto značkou (konkrétně s výrobky do myčky) zkušenost? Jsou kvalitní? Rozpouští se a myjí dobře? Nebo mám raději sáhnout po něčem jiném? Moc děkuju za za zprávy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1385
5.7.20 10:25
@Emma1624 píše:
Ahojky holky,
mám objednanou novou myčku, nikdy jsme doma myčku neměli a tak nemám ještě přehled o všech čistících výrobcích právě do myček. V domácnosti čas od času používám při úklidu Euronu a jsem s ní spokojená, ale s přípravky do myčky od této značky zkušenost nemám, je tu některá, která má s touto značkou (konkrétně s výrobky do myčky) zkušenost? Jsou kvalitní? Rozpouští se a myjí dobře? Nebo mám raději sáhnout po něčem jiném? Moc děkuju za za zprávy :)

Myjou úplně normálně. Bez problému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24753
5.7.20 10:58

Nejlepší jsou do myčky věci z dm, přímo ta jejich značka. Hodně muziky za pár korun

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13786
5.7.20 10:59

Já mám lepší zkušenost s gelem než s práškem do myčky. Ten, kdo mi to dodává, zas má raději prášek.
Používám zvlášť gel, zvlášť sůl a zvlášť leštidlo. Ani tedy nevím, jestli to mají všechno v jednom, já bych to stejně nepoužívala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama