Euthyrox + miniheparn

Anonymní
11.3.21 19:00

Euthyrox + miniheparn

Ahoj,
užíváte některá v tehu euthyrox na štítnou žlázu a i si pícháte miniheparin nebo berete anopyrin/godasal? A jaké dávky.
Zjistila jsem, že u euthyroxu se nedoporučuje ředit krev, jelikož zvyšuje účinek a hrozí krvácení. Docela mě to vyděsilo. Díky moc :kytka:

Příspěvek upraven 11.03.21 v 20:26

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
68676
11.3.21 19:04

Je to naprosto běžná kombinace, vůbec bych se toho nebála. POužávám u pacientek zcela běžně, samo je nejlepší se zeptat lékařů, kteří tě mají v péči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
11.3.21 19:15

Obě těhotenství jsem si píchala miniheparin Clexane a brala Godasal i Euthyrox a žádné problémy jsem neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 19:21
@Lama Lama píše:
Je to naprosto běžná kombinace, vůbec bych se toho nebála. POužávám u pacientek zcela běžně, samo je nejlepší se zeptat lékařů, kteří tě mají v péči

Já jsem se zeptala v lékárně a tam mi řekli, že rozhodně nekombinovat :think: Lékař to jen komentoval tím, že ředění krve plodu nese svá rizika vždy, což mě vůbec neuklidnilo. Brala jsem anopyrin a teď mám přejít na injekce na druhou polovinu těhotenství. A práve se mi zdá, že ty jsou konntraindikovány. Lékarnice mi vysvětlovala, co se s čím vyvazuje, ale to bylo na mě moc :D

• Citovat
  • Nahlásit
73
11.3.21 19:29
@Anonymní píše:
Já jsem se zeptala v lékárně a tam mi řekli, že rozhodně nekombinovat :think: Lékař to jen komentoval tím, že ředění krve plodu nese svá rizika vždy, což mě vůbec neuklidnilo. Brala jsem anopyrin a teď mám přejít na injekce na druhou polovinu těhotenství. A práve se mi zdá, že ty jsou konntraindikovány. Lékarnice mi vysvětlovala, co se s čím vyvazuje, ale to bylo na mě moc :D

Věřím více doktorům, než lekarnicim, mě to také říkali, ale byla jsem sledována i na hematologii a neurologii, a ti mi dávkování hlídali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.21 19:35
@Kacovka píše:
Věřím více doktorům, než lekarnicim, mě to také říkali, ale byla jsem sledována i na hematologii a neurologii, a ti mi dávkování hlídali.

víte ono co doktor, to názor. Jeden by mi nechal anopyrin, druhý dal injekce… sem z toho docela unavená a teď ještě zjištění o kontraindikaci

• Citovat
  • Nahlásit
30826
11.3.21 20:13

Užívám Euthyrox a miniheparin jsem si píchala 4× Nikdy jsem nemel problém ani žádný lékař námitky proti kombinaci léků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68676
11.3.21 21:27
@Fiducia píše:
Užívám Euthyrox a miniheparin jsem si píchala 4× Nikdy jsem nemel problém ani žádný lékař námitky proti kombinaci léků

přesně tak. s euthyroxem fakt není co řešit, není to o názoru. Lékárnice byla vyšinutá ( což není výjimka, podle mé zkušenosti s e moc urputně drží příbaláků, to si dokáže přečíst i laik, čekala bych více vhledu prefesionálaú

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat