Evangelická akademie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 19:53
evangelická akademie

Ahoj, můžu se Vás zeptat, máte zkušenosti s evangelickými školami? Nejsou to romské školy? Nebo jak to tak probíhá na těch školách?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5195 příspěvků 07.05.19 20:11

Byla jsem na evangelické střední. Je to škola jako každá jiná, akorát jsme měli v prváku a druháku předmět Základy křesťanství, jednu hodinu týdně. Nic nám tan netlačili ani nenutili. Chodila tam normální děcka, jako na jiné školy :nevim: Velké plus bylo to, že to byla malá rodinná škola. Málo studentů, všichni jsme se tam znali, jak studenti, tak učitelé i ostatní zaměstnanci školy. Jsem ráda, že jsem studovala zrovna tam.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 07.05.19 20:26

Evangelicka skola je krestanska, tzn normlani vyukovy plan, ale povinna vyuka krestanstvi…tam si teda moc cigany predstavit neumim :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 20:40
@smurfka píše:
Evangelicka skola je krestanska, tzn normlani vyukovy plan, ale povinna vyuka krestanstvi…tam si teda moc cigany predstavit neumim :think:

Většina Romů je věřící, tak jsem si myslela, že to bude nějaká jejich škola, protože ve fotogalerii měli i nějaké fotky z pěvecké soutěže Romů.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31109 příspěvků 07.05.19 20:47
@Anonymní píše:
Většina Romů je věřící, tak jsem si myslela, že to bude nějaká jejich škola, protože ve fotogalerii měli i nějaké fotky z pěvecké soutěže Romů.

Vetsina romu,? Kde zijete:thinking:?

Tableta
Kelišová 5195 příspěvků 07.05.19 20:49

@smurfka Je to pravda. Většina Romů je věřící. Akorát nejsou praktikující věřící.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33908 příspěvků 07.05.19 20:50

Romčata jsou věřící jakože. Kolikrát tito katolíci ani nevědí, co je papež

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 20:58
@matkabagristy píše:
Romčata jsou věřící jakože. Kolikrát tito katolíci ani nevědí, co je papež

Já jsem také věřící, ale papeže neuctívám, ani zpověď, křest miminek a další pohanské věci, které si katolická církev vymyslela.

g.sandova
Kelišová 5313 příspěvků 07.05.19 21:00

V pohodě škola, vstřícný přístup

SlečnaDahlia
Závislačka 2596 příspěvků 07.05.19 21:04
@Anonymní píše:
Já jsem také věřící, ale papeže neuctívám, ani zpověď, křest miminek a další pohanské věci, které si katolická církev vymyslela.

Evangelická církev coby zřizovatel Evangelické akademie je velmi otevřená a akceptující, a to včetně katolíků a Romů. Najdi si jinou školu, to, co by ses tam dozvěděla, by se ti nelíbilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 21:06
@SlečnaDahlia píše:
Evangelická církev coby zřizovatel Evangelické akademie je velmi otevřená a akceptující, a to včetně katolíků a Romů. Najdi si jinou školu, to, co by ses tam dozvěděla, by se ti nelíbilo.

Můžu se zeptat, co bych jsem se tam dozvěděla?

SlečnaDahlia
Závislačka 2596 příspěvků 07.05.19 21:08
@Anonymní píše:
Můžu se zeptat, co bych jsem se tam dozvěděla?

Třeba že na Romech ani katolících není nic špatného.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 21:13
@SlečnaDahlia píše:
Třeba že na Romech ani katolících není nic špatného.

To já vím, protože jsem obojí z toho. Jenom bych nechtěla romskou školu, protože s nima moc nevycházím.

MP Krista
Kecalka 362 příspěvků 07.05.19 21:22

Katolička, která „neuznává papeže“ a křest považuje za „pohanský“???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 21:30
@MP Krista píše:
Katolička, která „neuznává papeže“ a křest považuje za „pohanský“???

Křest miminek považuji za pohanský, protože jak může mít malé miminko nějaký hřích? A pokapání vodou myslím, že ani křest není, protože Ježíš se ponořil do vody celým tělem na očištění hříchu. Hold ono stačí trochu prostudovat Bibli a hned člověk zjistí, že celá katolická církev je vzhůru nohama.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama