Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky,
tak mám na vás dotázek.
Vzhledem k tomu, že při každé pilulkové HA neustále špiním, nebo krvácím,tak mi dr.napsal náplast Evra. Poprvé jsem si ji nalepila minulý čt. Od té doby je mi střídavě dost blbě. Nevolnost, na zvracení,motá se mi hlava, mžitky před očima. Je to normální? Chce to čas,nebbo je to znamení, že ani tohle nebude to pravé ořechové? A další… Brala jsem před tím yaz. Dr. mi řekl, že nemám brát posledních 7 tablet a místo toho mít 7 dnů pauzu bez prášků a po menzes mám osmý den nalepit náplast. Teď přemýšlím,jestli chrání, protože v letáku je napsáno „užijte první den menstruace“ ![]()
Dokonce jsem někde četla, že první měsíc nechrání téměř vůbec. Dr. říkal, že chrání hned po nalepení. Za všechny odpovědi díky
![]()
Mám s Evrou stejnou zkušenost.
Po nalepení motání hlavy,zle od žaludku,závratě.
po sundání náplasti vše ustoupilo.
Moje gyn mi sice tvrdila,že se s tím ještě nesetkala,ale každopádně mi už nedoporučila v nich pokračovat.
Takže za mě to nepřejde a hned je vysaď.
Sem ráda,že sem to neměla jen já,sem si u dr připadala jak hypochondr co si to vsugeroval ![]()
Ja jsem nemela s Evrou zadny z popisovanych priznaku, jen spineni prvni dva mesice ![]()
Ahoj,tak ja EVRU uzivam uz nejakych par roku musim rict,ze jsem naprosto spokojena.Ja prave zvracim po vsech antiko v prascich a Evra je pro me idealni.KOukam,ze jsem mela stesti.
Ze ji snasim dobre.