Evra.... Používáte některá?

155
1.2.21 17:14

Evra....pouzivate nektera?

Dobry den, pouzivate nekteta naplast Evra? Procetla jsem tu uz nekolik diskuzi, ve kterych byla hlavni stiznost, co se naplasti tyka, ze spatne drzi. Nad Evrou uvazuji a je to asi to jedine, co me trochu odrazuje. Zajimalo by me, jestli treba neinovovali a naplast neni vylepsena, aby lepe drzela…preci jen didkuze, ktere jsem procitala, byly vesmes starsiho data. Dekuji :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14039
1.2.21 17:45

@Dvořka inovaci nevím, ja ji pouzivala pred detmi a je fakt, ze je okolo lepidlo a v lete mi i uplavala v mori :mrgreen: a je proste videt, nebo ja si ji lepila na ruku, tam drzele nejlepe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.2.21 17:51

Lepila jsem na podbřišek, pod kalhotky a prelepovala tejpem, pak to drželo opravdu 7 dnů

• Citovat
  • Nahlásit
3996
1.2.21 17:55

Ja ji používám a me drzi dobre. Přežila i dovcu u more.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
1.2.21 19:14

Dekuji za info, asi si ji necham predepsat a uvidim ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
1.2.21 19:44

@Dvořka Já ji teda nepoužívám už nějakou dobu, ale měla jsem ji asi 5 let a ani jednou se neodlepila. Dávala jsem na podbřišek nebo na zadek. Jenom teda tak pátej den už byly ty okraje takový nepěkný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
1.2.21 21:25

A co prosim pri koupani ve vane v teple vode?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
9.2.21 01:07

Používala jsem 5 let. Nikdy nespadla, jen jednou jsem si ji strhla omylem. Nosila jsem ji na zadku, jakoby pod bedry, ne v té sedací části. :) nešlo to vidět pod kalhotkama. Jediné, co to dělalo bylo, že se trošku ohrnuly okraje a chytalo to žmolky z oblečení, takže okraje náplasti byly černé. Nikdy ale neselhala. Přestala jsem s ní jen proto, že mi našli myom, zároveň jsme chtěli prcka a za třetí proto, že mám křečové žíly a migrény. Tabletky brát nemůžu kvůli laktózy.
Edit: přežila dovolené u moře úplně v pohodě, sportovní aktivity :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat