Styk expartnera s dětmi v soudem určených dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 21:55
Ex děti styk

Jsem po rozvodu 3 rokem ex má určen styk se syny od Pátku do Pondělí a to tak že kluky zavede do školy, školky. Jenomže pracuje na tří směny provoz a vždy když má kluky tak si pro ně chodí někdo jiný buď tchyně nebo jeho manželka nebo sestra. A na to když jdou do školy školky tak vždy spí u tchyně a ta chodí za exe do školy, školky. Přijde vám to normální?! Že otec si určil soudem o den na víc aby mohl do školy, školky, a přitom tomu tak není?! Mohu to nahlásit na ospod?! Kluci nechtějí čas trávit mimo když otec čas nemá. Tak jak to řešit?! Přeci není jedno u koho synové jsou a taky s kým chtěl je otec měl by se jim věnovat. Spousty z vás čekám že mi sdělí že otec si může poslat koho chce atd. Že to je vlastně normální ale mě to normální nepřijde. A u soudu vykrikoval jak si to zařídí vždy v práci a ono nic.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 21.03.19 21:59

Ono to ale tak bohužel je. Manžel si v době, kdy má dítě v péči sám může zařídit, kdo se o ně v jeho nepřítomnosti postará. Nebo ty se jim vždycky věnuješ na sto procent a máš vždy čas? Ono je to ve skutečnosti to samé. Je jejich otec stejně, jako ty jejich matka, i když je v péči máš převážně ty.

marka123
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.03.19 22:04

A to maji kazdy vikend? Nebo co 14dnu? Klukum to vadi? Mi to nic hrozneho neprijde, aspon se vidi s babickou pravidelne. Kdyz mate deti vy, tak taky někdy spi u babicky nebo rodiny z vasi strany.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 22:05

Nechápu proč by je nemohla vodit babička když je otec v práci,ona je prašivá nebo co? Kdyby jste byli spolu, oba v ten čas v práci a někdo by je musel odvést tak bys za tu tchýni byla ráda že? :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:09

@Ennny tchyni to nebaví sama chodí do práce a on jí zatěžuje tím. Jenže jí nic moc nezbývá on jí je tam hodí a je.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.03.19 22:12

@marka123 co 14 dní ale není schopen si to zařídit.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 21.03.19 22:15
@Anonymní píše:
@Ennny tchyni to nebaví sama chodí do práce a on jí zatěžuje tím. Jenže jí nic moc nezbývá on jí je tam hodí a je.

Ale to je jejich problém ne tvůj,pokud to tchýni vadí tak to musí řešit se synem a říct mu že pokud to nezvládá ať je nechá tobě.

marka123
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 21.03.19 22:19

A ta tchyne si vam stezuje? Ta by si to mela vyřídit se synem, jestli ji to vadi. Ja na tom nevidim nic spatneho, ze 2× do mesice spi u babicky a vodi je pak do skoly. Pokud babicka neni nejaka problematicka osoba.
Porad lepsi tato situace, nez kdyby na deti dlabal, a nebral si je vubec, nebo je daval na vikend k babicce. Pracuje na smeny, mozna mu to zamestnavatel jinak neumoznuje.

medunka23
Kelišová 7362 příspěvků 22.03.19 00:08

Je to jeho čas s dětmi, jak s ním naloží, je jeho věc, asi bych se snažila to dětem vysvetlit, najít na tom to lepší a pokud by se to dětem nelíbilo, promluvila bych si s ním a po dohodě bych upravila styk, tak, aby mu to časově vychazelo. Ale tam je zaklad, abyste se dokazali vy dva konstruktivně domluvit. Udávání na OSPODu je u mě opravdu už to nejhorší, pak nemají urednice čas řešit opravdu zásadní a zanedbané děti…

Lama Lama
Hvězda diskuse 51826 příspěvků 22.03.19 10:25
@Anonymní píše:
Jsem po rozvodu 3 rokem ex má určen styk se syny od Pátku do Pondělí a to tak že kluky zavede do školy, školky. Jenomže pracuje na tří směny provoz a vždy když má kluky tak si pro ně chodí někdo jiný buď tchyně nebo jeho manželka nebo sestra. A na to když jdou do školy školky tak vždy spí u tchyně a ta chodí za exe do školy, školky. Přijde vám to normální?! Že otec si určil soudem o den na víc aby mohl do školy, školky, a přitom tomu tak není?! Mohu to nahlásit na ospod?! Kluci nechtějí čas trávit mimo když otec čas nemá. Tak jak to řešit?! Přeci není jedno u koho synové jsou a taky s kým chtěl je otec měl by se jim věnovat. Spousty z vás čekám že mi sdělí že otec si může poslat koho chce atd. Že to je vlastně normální ale mě to normální nepřijde. A u soudu vykrikoval jak si to zařídí vždy v práci a ono nic.

Právně záleží, co máte v rozsudku, pokud je tam, že otec si vyzvedne děti u matky, tak to musí být otec a nikomu jinému vydat děti nemusíš.
Fakticky - nechápu, co děláš za štráchy. A ano, přijde mi normální, že děti přespí 2× měsíčně u své babičky.
Kdyby jsi psala, že todle funguje 10 dní v měsíci, tak bud na tvé straně.
Evidentně je to pro něj z nějakého důvodu snažíš. Z mé zkušenosti mi třeba napadá, že může děti v něděli předat, kdy chce, odpadaj stresy při předávání, poslouchání halekání, že předává pozdě, nebo chce děti vídat někdy babička nebo třeba párkrát do roka i tu neděli noc využije a stojí mu to za to, páč je to jistější, než se domluvit s tebou.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51826 příspěvků 22.03.19 10:26
@Anonymní píše:
@marka123 co 14 dní ale není schopen si to zařídit.

takže děláš vlny kvůli 2 nocem za měsíc… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 12:59

Na OSPODu ti řeknou, že se tím posilují rodinné vazby. Můj ex zase trvá na předávání nemocných dětí, dítě vrazí svojí matce, vypíše si OČR na víkend, zkasíruje stát o 3000 Kč, když jsou děti zdravé, tak má neplacená volna, přece musí pečovat a do práce u toho chodit nejde a v pondělí mi je nemocné zase předá a já na OČR už nemám nárok, protože lze předat jen jednou. A zatím mi nepomohl nikdo.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51826 příspěvků 25.03.19 13:23
@Anonymní píše:
Na OSPODu ti řeknou, že se tím posilují rodinné vazby. Můj ex zase trvá na předávání nemocných dětí, dítě vrazí svojí matce, vypíše si OČR na víkend, zkasíruje stát o 3000 Kč, když jsou děti zdravé, tak má neplacená volna, přece musí pečovat a do práce u toho chodit nejde a v pondělí mi je nemocné zase předá a já na OČR už nemám nárok, protože lze předat jen jednou. A zatím mi nepomohl nikdo.

To ale neni chyba tveho ex, ale spatne nastaveneho systemu.

Váš příspěvek
Reklama