Ex procitla a štve ho proti mně

Anonymní
10.3.20 20:18

Ex procitla a štve ho proti mně

Holky, s přítelem jsme rok a půl. Když jsem ho poznala, byl rozvedený, protože jeho manželka si našla milence - jeho kamaráda a požádala o rozvod.

Jenže- po roce láska vyprchala, ona zjistila to, co ví celé město - že milenec chlastá první ligu a má milenky. Takže začala vyhledávat záminky, proč najednou se potkávat nebo být s přítelem - to Vánoce, to jí chybí kladivo, to chce pohlídat psa, to potřebuje vyzvednout balík… Takže půjčení kladiva nakonec skončí v hospodě a u piva, kde ona brečí, jak se spletla bla bla bla a jak já ho jen využiju a odkopnu a jak z něho dělám hadr a nýmanda… Totéž o Vánocích, totéž, když hlídal psa - vymyslela si, že nemůže pro psa dojít k němu, ale on ho musí dovést k nim…

Přítel asi z rozvodu ještě není venku, hlavně si zakládá na tom, jak se s ex kamarád, takže z něho navíc vypadnou peníze a - vždycky pak je hnusný na mě, protože ona ho vždy proti mně nabuší nějakou nenávistí nebo problémem. A tak to často schytám - úplně iracionální nebo nepravdivé výlevy, kecy, scény.

Už jsem mu říkala, že kamarádství s ex neexistuje, ať si dává pozor, pár takových jeho výlevů ustála, ale začíná to být často, jak ta jeho ex teda už toho milence nemá. Co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1213
10.3.20 20:32

No co s tím…jak dlouho s ní byl? Mají spolu děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 20:35
@ArumLily0 píše:
No co s tím…jak dlouho s ní byl? Mají spolu děti?

jednoho dospělého, ale ještě studujícího syna, 26 let manželství

• Nahlásit
  • Citovat
10.3.20 20:49

Nemuzes uplne chtit po nekom aby zapomnel na 26let zivota, sla si do toho s tim ze ma minulost jakou ma. Kdyz nebuded delat sceny a resit, ze tam jde neco opravit ci ze ji pohlida psa bude se vam zit daleko lepe a nebudete se hadat protoze to dusno zmizi. Pokud se k ni bude chtit vratit vrati se k ni bez ohledu na to zda mu budes ci nebudes dychat na krk. A pokud jen tak dojde domu a udela ti scenu tak je asi pochopitelne proc ho ex opustila a utec taky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 20:57
@ChytráSova píše:
Nemuzes uplne chtit po nekom aby zapomnel na 26let zivota, sla si do toho s tim ze ma minulost jakou ma. Kdyz nebuded delat sceny a resit, ze tam jde neco opravit ci ze ji pohlida psa bude se vam zit daleko lepe a nebudete se hadat protoze to dusno zmizi. Pokud se k ni bude chtit vratit vrati se k ni bez ohledu na to zda mu budes ci nebudes dychat na krk. A pokud jen tak dojde domu a udela ti scenu tak je asi pochopitelne proc ho ex opustila a utec taky…

Rozdíl je v tom, že do něj nikdo neryl, že jeho ex, s kterou byl, je taková nebo maková a využívá ho atp. Kdysi dost vydělával, takže z něho padaly ve velkém peníze. To už dneska není. Možná proto ona si našla milence, jenže šlápla vedle.

Já s ním nejsem kvůli peněhům, on momentálně je na tom spíš bídně, já jsem zajišěná. Ale ty pravidelné scény mě fakt nebaví. Vždycky jsem v tom nevinně, prostě přiletí „facka“, ani nevím proč a odkud.

• Nahlásit
  • Citovat
1905
10.3.20 21:03

Tak se postav za sebe, evidentně nejsi žádná chudinka, tak mu jasně vymez hranice. Řekni mu, že tohle ty nemáš zapotřebí a jestli on jo, tak ať si to zkouší na někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
11.3.20 00:51

Kamarád teď zažívá něco podobného…

Ta dáma ten nástup krize středního věku neřešila jedním milencem, ale rozjela to opravdu ve velkém :-)
Je to nějaké dva - tři roky co jsou rozvedeni, nějak ji došel dech a zkouší to na něj. Nejdřív, že na Vánoce bude sama, teď zase různé záminky. U piva mi ukázal nějaké sms, i docela drsně ji odpálkovával…

Nechce se vracet, ale taky s ní nechce být na kordy. Takže v tom nějak kličkuje.
A rozhodně na ten podraz nezapomněl.

To co ovšem asi děláš ty, že mu ten problém ještě zhoršuješ. Je mezi dvěma mlýnskými kameny - z jedné strany ex, z druhé ty…

Netlač na něj a možná se chovej trochu víc jak milenka. Ujisti ho o tom, že ty ho nepodrazíš. Pokud není blázen, tak se k Ex vracet nebude - a jak budeš tlačit na pilu tak vás asi pošle někam obě a bude raději sám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.20 01:40

Čteme to tu s přítelem… úplně stejná situace… našla si milence… dospělý potomek…
Já o ní nikdy neslýchám… už mu nestojí za slovo..
Kladivo by možná po ní prý leda hodil, to je prý tak jediné.
Nechápe proč se vůbec nějak kontaktovat. Já to mám stejně. Vyřešíno, ukončeno, proč si s ex dál otravovat životy.
Nikdy by mě s ní prý neotravoval, ani nedaroval žádnou minutu z našeho života.
Zakladatelky je mi líto, já bych už takového chlapa nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
11.3.20 01:58
@Soňa Baarova píše: Čteme to tu s přítelem… úplně stejná situace… našla si milence… dospělý potomek…
Nechápe proč se vůbec nějak kontaktovat. Já to mám stejně. Vyřešíno, ukončeno, proč si s ex dál otravovat životy.

Ano to je správný názor a postup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.20 11:40
@Josef_t píše:
Kamarád teď zažívá něco podobného…

Ta dáma ten nástup krize středního věku neřešila jedním milencem, ale rozjela to opravdu ve velkém :-)
Je to nějaké dva - tři roky co jsou rozvedeni, nějak ji došel dech a zkouší to na něj. Nejdřív, že na Vánoce bude sama, teď zase různé záminky. U piva mi ukázal nějaké sms, i docela drsně ji odpálkovával…

Nechce se vracet, ale taky s ní nechce být na kordy. Takže v tom nějak kličkuje.
A rozhodně na ten podraz nezapomněl.

To co ovšem asi děláš ty, že mu ten problém ještě zhoršuješ. Je mezi dvěma mlýnskými kameny - z jedné strany ex, z druhé ty…

Netlač na něj a možná se chovej trochu víc jak milenka. Ujisti ho o tom, že ty ho nepodrazíš. Pokud není blázen, tak se k Ex vracet nebude - a jak budeš tlačit na pilu tak vás asi pošle někam obě a bude raději sám.

Já na pilu netlačím, ale poslouchat jeho radostné informace o tom, jak je s ní kamarád (vrátit se prý fakt fakt nechce) a jak to všechno s ní zvládá a když ona přijde, že potřebuje pomoct, tak jí pomůže… jenže pak následuje smrˇšť fakt hnusných sms (zatím spolu nebydlíme, takže jsem v práci, doma, prostě někde pryč), kde vyčte i nos mezi očima. Když pak pátrám, jak na to přišel - mnohé věci jsou lži a neoravdy, tak to končí u jeho ex, případně dospělého dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.3.20 11:42
@Soňa Baarova píše: Čteme to tu s přítelem… úplně stejná situace… našla si milence… dospělý potomek…

Já to vidím úplně stejně - zrada - a u přítele ještě i v fakt blbém životním úseku (vážná nemoc, finanční potíže). Jenže on si zakládá na tom, že je s ní kamarád. Já to nechápu.

• Nahlásit
  • Citovat
1213
11.3.20 20:36

Hele jedna věc je, že 26 let života jen tak nikdo nevymaže ale ta druhá… mě ti přijde, že on to zas tak v sobě vyřešené nemá. Já byla s ex 6 let a z mé strany to vymazat nejde, z té jeho smazáno když si našel o 10 let mladší…mluvíme spolu a vidíme se jen když si bere syna nebo když je nemocný a jede za ním. Nebo občas napíše jak se má…ale tohle :roll: podle mě on to vyřešené nemá a dávej na to pozor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
12.3.20 09:52
@Anonymní píše:
Já na pilu netlačím, ale poslouchat jeho radostné informace o tom, jak je s ní kamarád (vrátit se prý fakt fakt nechce) a jak to všechno s ní zvládá a když ona přijde, že potřebuje pomoct, tak jí pomůže… jenže pak následuje smrˇšť fakt hnusných sms (zatím spolu nebydlíme, takže jsem v práci, doma, prostě někde pryč), kde vyčte i nos mezi očima. Když pak pátrám, jak na to přišel - mnohé věci jsou lži a neoravdy, tak to končí u jeho ex, případně dospělého dítěte.

No plácá se v tom pěkně :roll:
Možná víc než novou přítelkyni potřebuje kamaráda, který by mu někde u piva dal pár facek, aby se probral :-)
Asi ho nech na pokoji, ať si svoje problémy nejdřív vyřeší a netahá tě do toho.

Krize středního věku je potvora a probuzení bývá tvrdé - jeho bývalá přišla opravdu o hodně, navíc kvůli vlastní blbosti, tak kolem sebe kope.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2129
12.3.20 09:59

Myslím, že lidé nad určitý věk by se měli pravidelně testovat na „krizi středního věku“ a pokud se objeví příznaky, tak zbavit svéprávnosti a na dva tři roky zavřít do kláštera.

Pro dotyčného to vždy dopadne blbě, navíc tím většinou stihne ublížit i hodně lidem kolem sebe :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
k22
32
12.3.20 12:01

Mne to pripada akoby bol uz jednou nohou spat u byvalky. Jeho postoj aj spravanie k tebe tomu nasvedcuje a je len otazka casu, kedy sa k nej vrati. Je jedno aku obrovsku chybu ex spravila, ako mu ublizila. Asi nie dost na to, aby ju utal zo svojho zivota. A 25r je proste stvrtstorocie, jeho to taha spat, aj ked otvorene to neprizna ani sam sebe. To ako sa ale chlap sprava hovori velmi jasne. Ja by som prestala investovat (cas, pozornost) do toho vztahu a zacala sa citovo odputavat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama