Exekuce, polepený nábytek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Reina19
Povídálka 18 příspěvků 04.09.19 09:55
Exekuce, polepený nábytek

Zdravím ????????????????
Tak asi pred měsícem nas navštivili exekutoři a polepili nám nábytek (dluhy jsou meho otce a já byvam u našich s miminkem dokud se mi nenajde byt)
Polepili samozřejme i věci od nás, neboť jsem k němu neměla doklady že jsem to zakoupila já. No a můj otec některe věci odvezl a schoval, a pro ps3 si přijela švagrová neboť nebyly moje a polepili je. Já se chci zeptat má někdo zkušenost s tím co se stane když si pro ty věci přijdou a ony tu nebudou? Odnesl skoro polovinu věci a nalepku sundal a nalepil na nefunkční televizi ????‍♀️????‍♀️ Vím že to není sranda a že je to problém, ale nejde mu to vysvětlit ????‍♀️????‍♀️

Reakce:
eumedon
Extra třída :D 14618 příspěvků 04.09.19 10:04
@Reina19 píše:
Zdravím ????????????????
Tak asi pred měsícem nas navštivili exekutoři a polepili nám nábytek (dluhy jsou meho otce a já byvam u našich s miminkem dokud se mi nenajde byt)
Polepili samozřejme i věci od nás, neboť jsem k němu neměla doklady že jsem to zakoupila já. No a můj otec některe věci odvezl a schoval, a pro ps3 si přijela švagrová neboť nebyly moje a polepili je. Já se chci zeptat má někdo zkušenost s tím co se stane když si pro ty věci přijdou a ony tu nebudou? Odnesl skoro polovinu věci a nalepku sundal a nalepil na nefunkční televizi ????‍:female_sign:️????‍:female_sign:️ Vím že to není sranda a že je to problém, ale nejde mu to vysvětlit ????‍:female_sign:️????‍:female_sign:️

Zkušenost bohudík nemám, ale co jsem četl, je to trestný čin maření výkonu úředního rozhodnutí, § 337 TZ, odst. 3 písm. a):
Kdo zmaří nebo podstatně ztíží výkon rozhodnutí soudu nebo jiného orgánu veřejné moci tím, že zničí, poškodí, učiní neupotřebitelnou, zatají, zcizí nebo odstraní věc, které se takové rozhodnutí týká, bude potrestán odnětím svobody až na pět let nebo peněžitým trestem.

Ne se vším, co si každý může přečíst v trestním zákoníku, musím mít zkušenost.

Příspěvek upraven 04.09.19 v 10:10

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1438 příspěvků 04.09.19 10:07

@Reina19 A kvůli každé hloupé otázce si zakládáš nový účet?

Kriss Tina
Extra třída :D 12192 příspěvků 04.09.19 10:14

No sranda to není, vážně mu stojí pár krámů za to, aby šel sedět?? Zkus mu to podat takhle.

Reina19
Povídálka 18 příspěvků 04.09.19 10:15

@Zumpa Tohle je muj jediny ucet, asi jste si me spletl :)

Příspěvek upraven 04.09.19 v 10:41

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1298 příspěvků 99 inzerátů 04.09.19 10:15

Tak není to tvoje exekuce, tobě nic neudělají, ale otec může mít problém, oni to jen nepolepují, ale píšou si i seznam, myslím, že i fotí, takže když to nenajdou bude mít problém, teda pokud samozřejmě exekuci nezaplatí :zed:

Reina19
Povídálka 18 příspěvků 04.09.19 10:15

@Kriss Tina muj otec je strasny vul, mu to nejde vysvetlit :/

Reina19
Povídálka 18 příspěvků 04.09.19 10:16

@welovefashion ja vim byla jsem u toho jak tu byli, dokonce si to nataceli :) ja jsem se chtela dozvedet co se stane :nevim: :nevim:

eumedon
Extra třída :D 14618 příspěvků 04.09.19 10:20
@Reina19 píše:
@Kriss Tina muj otec je strasny vul, mu to nejde vysvetlit :/

On mu to trestní soudce vysvětlí, až ho bude posílat do tepláků.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 10:22

Tak kdyby chtěli tak to odvezli, mají plné sklady a jen tak něco neseberou.Co nemá hodnotu.Jde jen o nátlak aby lidi zaplatili.Co není dlužníka, na to se měla podat vylučovací žaloba.

Reina19
Povídálka 18 příspěvků 04.09.19 10:23

@eumedon :D :D :D tohle me pobavilo :D Muj otec je typ clověka co si mysli ze kazdy druhy je blby a on je nejchytřejši na světě :lol: takze uvidime jak to dopadne :think:

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 04.09.19 10:26

Majetek nade vse, i nad osobni svobodu!

Jinak je vul.

Reina19
Povídálka 18 příspěvků 04.09.19 10:30
@Anonymní píše:
Tak kdyby chtěli tak to odvezli, mají plné sklady a jen tak něco neseberou.Co nemá hodnotu.Jde jen o nátlak aby lidi zaplatili.Co není dlužníka, na to se měla podat vylučovací žaloba.

Ono by slo podat tu zalobu kdybych mela od toho papiry, ale to ja nemam.. a oni polepili veci co nemaji hodnotu :lol: Jsou polepene vsechny komody protoze naši hold nemeli penize na plazmove televize a tak :nevim: Mamka s nim dneska mluvila a cituji co mi rekla ''ŽE UŽ TO DÁVNO MĚLO BÝT ZAPLACENO, ŽE SI PRO TY VĚCI PROSTĚ PŘIJEDOU"

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 10:34
@Reina19 píše:
Ono by slo podat tu zalobu kdybych mela od toho papiry, ale to ja nemam.. a oni polepili veci co nemaji hodnotu :lol: Jsou polepene vsechny komody protoze naši hold nemeli penize na plazmove televize a tak :nevim: Mamka s nim dneska mluvila a cituji co mi rekla ''ŽE UŽ TO DÁVNO MĚLO BÝT ZAPLACENO, ŽE SI PRO TY VĚCI PROSTĚ PŘIJEDOU"

Není pravda. Nemusi být účtenky. To exe neuzná ale na soud se dá i tam. Staci svědci či praví majitele věci. No však říkám, je to jen nátlak. Kdyby ty krámy chtěli, odvezli by je hned.Ale sami ví, že hodnotu nemají.

Reina19
Povídálka 18 příspěvků 04.09.19 10:40
@Anonymní píše:
Není pravda. Nemusi být účtenky. To exe neuzná ale na soud se dá i tam. Staci svědci či praví majitele věci. No však říkám, je to jen nátlak. Kdyby ty krámy chtěli, odvezli by je hned.Ale sami ví, že hodnotu nemají.

No pska už ma Švagrová :nevim:
A vypada to že otec pomalu všechno přiváži zpátky domu :think: ale ty pska uz nezachranim :? Tak jsem zvedava jak to dopadne teda. Nam rikali exekutori co tu byly, ze pokud to nejsou veci dluznika ale naše mame dohledat papiry a poslat je poštou :nevim:

Váš příspěvek
Reklama