Twisto - bezpečnost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klara113
Povídálka 23 příspěvků 27.08.19 12:02
Twisto - bezpečnost?

Ahoj, má někdo zkusenosti s Twistem? Nedávno mi přišelo par e-mailu, že se mi někdo prohlásil na účet. Změnila jsem samozřejmě hesla. Od té doby se mi nechce moc dávat svoji kartu do oběhu. Kamarád mi teď poslal nějaký promokod na 300 Kč, když si založím Twisto. Funguje to jako odděleny bankovní účet prej a lepší kurzy na cizi měny. Každopádně jsem na to koukala a vypadá to docela dobře.
Ale radši se zeptám, jestli nemá někdo zkušenost.
Jinak ten promokod mohu poslat do zpráv, kdyby někdo chtěl.

Edit adminem: smazán odkaz

Reakce:
awesomeone
Kecalka 230 příspěvků 27.08.19 12:09

Mě by taky zajímaly zkušenosti, už dřív jsem zvažovala registraci. Několik e-shopů nabízí s Twistem, ze vyzkousim a zaplatím později…

Klara113
Povídálka 23 příspěvků 27.08.19 12:15

Jo, já koukala na to, že to funguje tak, že to všechno zaplatíte za měsíc. Nebo se to dá za poplatek odložit. To primárně nechci. Přijde mi však, že by to mohla byt relativně bezpečná platební metoda na česky e-shopy.
Tak se ptam :) asi to zkusím založit. Podojim je o 300 Kč a kdyžtak nazdar :)
300NACESTU - to je ten promo

Astyna88
Zasloužilá kecalka 639 příspěvků 27.08.19 12:24

@Klara113

Ahoj, ja pres twisto nakupuju uz asi pul roku. Libi se mi, ze nemusim porad vsude psat cislo karty a overovaci pin a zaplatim jim to jednou mesicne. Cislo karty nikde neukladam a prihlasuju se jen z mobilu.

Co jsem slysela ozneuziti, tak kamaradovi nekdo heknul cislo karty z alieexpresu, ale banka si vsimla divnych transakci a sama ji blokla. Ja mam treba sms povoleni plateb, takze vse, co odchazi z uctu, musim odsouhlasit.

Klara113
Povídálka 23 příspěvků 27.08.19 12:28

Díky :) :pankac:

Janli
Extra třída :D 10177 příspěvků 27.08.19 13:15

Mám twisto víc než rok a jsem spokojená. Platím výhradně tím a to jak přes internet, tak i v běžných obchodech. Jednou za měsíc zaplatím celou útratu bezůročně. Je to lepší než kreditka, protože to nefiguruje v bankovních registrech. Platby tam jsou pojištěný proti zneužití, platby do zahraničí maji vyhodnější kurz. Mám tam přehled za co a kde jsem platila. Faktury jen nafotím a pošlu na email, oni je zpracují a zaplatí za mě. Spokojenost naprostá :palec:

Lainaire8
Závislačka 2983 příspěvků 4 inzeráty 27.08.19 14:16

Mám, používám každý měsíc už víc jak rok. Nemůžu si vynachválit :mrgreen: kdyby někdo chtěl registraci přes mě, oba dostaneme 300 Kč na účet, budu jen ráda :mrgreen:

Edit adminem: smazán odkaz

Anny0694
Kecalka 125 příspěvků 1 inzerát 27.08.19 14:22

Já mám tedy špatnou zkušenost. Použila jsem jednou, poté normálně zaplatila a půl roku nato mi volala z twista paní, že kdy hodlám zaplatit své dluhy, že už mi přišlo několik upomínek a teď už to mám i s přirážkou za nějakých (nevzpomínám si) řekněme 8tis. Podle popisu seděly i mé údaje.
Po dlouhém rozhovoru mi paní řekla, že to předá kolegovi k řešení, zda se tedy nestala nějaká chyba na jejich straně a už se mi ten den nikdo neozval. Ozvala jsem se druhý den já a to mi jen řekli, že se jim spojily údaje dvou osob, že se omlouvají a tím to haslo. Takže mě to stačilo :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama