Exekuce u Vodafone a převod čísla k O2

Anonymní
27.3.17 16:25

Exekuce u Vodafone a převod čísla k O2

Prosím raději anonymně…

pracuje tu někdo u operátora nebo poradí?

Bylo na mě vedeno číslo u vodafone na paušál, ten jsem řádně platila. Pak jsem měla možnost výhodnějšího tarifu z práce od soukromého poskytovatele a tarif nešel zrušit, ale byl výhodný a tak jsem ho dala příteli. Rozešli jsme se a on ho přestal platit. Nebylo to placeno půl roku!!! takže bohužel já jsem se to dozvěděla až tedka když mě prý po 2 měsících sehnala nějaká inkasní agentura.

To číslo bych chtěla zpět, protože mi zrušili ten firemní tarif(nebo zhoršili podmínky abych byla přesná) a ráda bych si vzala to staré číslo i kvuli informacím a kontaktum co na něm byli.

Mám možnost si levného paušálu od O2 a chtěla bych si právě převést to číslo na kterým je bohužel dluh. S přítelem jsme to začala řešit, ale dělá mrtvého brouka, tak jsem mu napsala, že jestli mi nepošle peníze do konce týdne tak napíšu všem známejm na jeho facebooku a zveřejním to tak uvidíme.

Zajímá mě ale když to číslo u vodafone má dluh a je vlastně komplet vypnuté (že se na něj nikdo ani nedovolá) tak zda mě vodafone pustí nebo mě to číslo uvolní až bude dluh kompletně doplacen?

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6125
27.3.17 16:35

To číslo bude „použitelné“ nějakou dobu, ale ne „třeba 3 roky“. Pravděpodobně pak „umře“ a po další době bude nabídnuto dalšímu zájemci. Takže záleží, jak bude vše dlouho trvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
27.3.17 16:40

Cislo bude uvolneno az bude dluh splacen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.17 16:45
@Ivan PPZ píše:
To číslo bude „použitelné“ nějakou dobu, ale ne „třeba 3 roky“. Pravděpodobně pak „umře“ a po další době bude nabídnuto dalšímu zájemci. Takže záleží, jak bude vše dlouho trvat.

no už je mrtvé ale v oběhu by asi být nemělo…ale o to nejde…jde mi o to zda povolí převod dřív než dostanu z přítele peníze…nebo zda dostanu z něj peníze…

• Citovat
  • Nahlásit
662
27.3.17 16:54
@Anonymní píše:
no už je mrtvé ale v oběhu by asi být nemělo…ale o to nejde…jde mi o to zda povolí převod dřív než dostanu z přítele peníze…nebo zda dostanu z něj peníze…

Nedovoli prevod, pokud je na nem dluh a nezajima je, ze ho pouzival a neplatil vas pritel :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20443
27.3.17 16:56

A jestli přítel dlužil i někomu dalšímu tak ti na to číslo můžou volat i ostatní co po něm chtějí peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45640
27.3.17 17:24

Kontakty nejsou vázány na tel. číslo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2747
27.3.17 17:30

Kontakty jsou na simce a v telefonu, na telefonnim cisle neni ulozeno nic, je to jen cislo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24936
27.3.17 17:42

Podle mého musíš dluh zaplatit. Ty jako oficiální majitelka čísla :think: Až bude zaplaceno, můžeš si s číslem disponovat dle uvážení.
Expartner se k tomu nepostavil zrovna fešácky, ale je otázka, jaké máš důkazy, že číslem dobrovolně disponoval a neplatil. A jestli ti nějaké šarvátky na fcb či kde stojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15144
27.3.17 18:06
@Anonymní píše:

Jim je asi jedno, jestli vy dostanete jaké svoje peníze.
Jim jde o to aby oni dostali svoje peníze podle smlouvy, kterou jste s nimi uzavřela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
27.3.17 18:07

No jo, na FB se toho dá napsat…Tak proč toho nevyužít, že :roll: :roll: To by bylo asi to poslední, co by mi blesklo hlavou, pošpinit někoho, ale úplně nejdřív bych se snažila dát věci do pořádku a snažit se poplatit co máš. Expřítel je debil, už tím, jak se zachoval, takže bych asi nepočítala, že od něj něco dostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat