exém na ručičce u 7.měsíčního miminka

4258
7.2.06 14:10

exém na ručičce u 7.měsíčního miminka

ahoj holky chci poradit,malymu se dělá nejspíš exém zezadu na ručičkách,nechápu proč zrovna tam,mám takovou mast,jenže nevím jak to praktikovat protože to naše háďě se pořád točí sem a tam a ta mastička se hned setře,poraďte fígle.jinak nevím přesně jestli je to exém,ale snad jo,ale je divný že zrovna na těch rukách a jinde ne,má tam takové červené hrubší flíčky- tak 5 míst na každé ruce zezadu.
díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4258
7.2.06 18:40

pisu asi nejak divne kdsaz mi nikdo neodpovi :twisted: ale vlastne kdo mi radil jak dsat masticku.tak nic no.je to dotaz jak od blbky.nedaq se to nejak zrusit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
7.2.06 19:43

Ahoj.

Dotaz není blbý. :lol:

Radimek má to samé. Drobné flíčky mírně zrohovatělé kůže na rukách ( naštěstí jen tam). Jako první se objeví obvykle u loketních jamek. Je to drobný projev atopického ekzému a pokud se nerozšiřuje a po namazání mastí mizí celkem nic se neděje. V zimě to prý bývá častější a toto jsou nejběžnější místa. Radimek je taky hádě - obvykle u mazání ohlížíme knížku, říkáme básničku … :D. Snažím se mast co nejvíce vetřít, když se trocha setře, nic se neděje.

Nevím, co máš za mast. My promašťujeme modrou a rakytníkovou Indulonou, oční mastí a při výraznějším zhoršení Elocomem ( to jsou ovšem kortikosteroidy a s těmi se musí opatrně ( my máme doporučeno : jen 1× denně, po sobě max.3 dny a velmi slabá vrstva, pouze na nejhorší ložiska).

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
8.2.06 09:48

berusko:diky moc. ja mam imazol a holt-vyrobena masticka v lekarne, hrozne to pachne ale pomaha,no snad to nebude atopicky exem-to ma moje sestra a pekne si uziva!tak dik pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama