4,5mes. mimi uz nechce spat

59
7.2.06 12:13

4,5mes. mimi uz nechce spat

ahoj,
potrebovala bych poradit nebo si proste jen poslechnout, zda ma nekdo zkusenost : moje 4 a pul mes. miminko je ve vyborny nalade, prave se zacal pretacet, a dneska dokonce i davat nozicky pod zadek, takze myslim, ze lezeni tu bude cobydup…jo jenze dneska pokazdy, kdyz jsem ho utahanyho soupla do postele (doted zadny problem, usnul behem 5 minut), zacal pobrekavat, tak jsem ho trochu nechala, ale zmenilo se to v silenej rev, a vydrzel dlouho… :? i kdyz jsem ho pak vzala, vzlykal a vzlykal. ma teda trochu rymu, ale nemyslim, ze mu to vadi vleze…protoze jinak, kdyz je se mnou, tak si hraje, smeje se atd, i vleze. jinak teda je to ale kluk trosku vztekloun, takze kdyz je az moc unaveny, rve a rve. tak to asi bylo z toho. anebo prisel na to, ze ho hodne bavi telocvik (otaceni se)… Anebo je v tech ctyrech mesicich nejaka ta krize ? mam takovy pocit, ze jsem to tu uz nekdy cetla…
Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

135
7.2.06 13:20

Ahojky, tak to nevím, jestli Ti poradím, protože moje dcera od narození neusnula sama v postýlce ani omylem. Vždy jen na rukách nebo při kojení. A při kojení vlastně usíná večer doteď. Ale buď v klidu, pokud prckovi nic není, tím myslím jako třeba bolení bříška nebo tak, tak se to spraví samo, je to jen nějaké období. Já jsem se taky vždycky začala radovat, když už mi začala spát v noci a budila se jen 1-2×, že konečně se to začíná zlepšovat, ale za pár dní to byla zase hrůza a tak furt dokola… A taky je to možná tím, že už má 4,5 měsíce a děti v tomto věku už nechtějí spát tak často a proto se možná v té postýlce vzteká. Já jsem to dělala tak, že i když už byla doba spinkání, tak jsem ji nechala u sebe v obýváku, ať si ještě pohraje a jakmile začala být protivná a mnout si očka, šly jsme do ložnice a hned na to usnula.
Takže nevim, co poradit, snad jen to, že to jednou přejde, neboj… :lol:
Andy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
7.2.06 13:30

Ahojky!

Máme 4 měsíce starou holčičku a jsme na tom podobně. Přes den spí několikrát, ale jen po 10-15 minutách :( Teď se taky právě koulí v postýlce, ale naštěstí nepláče :D

Starší dcerka pro změnu vstává ráno brzy :( a nijak ji nemůžeme přesvědčit, že všichni ještě spinkají :? Minulé vánoce jsme vstávali po 4 hodině :( , teď je to trochu lepší, protože procitá po 6,00hod.

Takže se spaním Ti asi moc neporadím. :wink:

Ahoj Xeňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
7.2.06 13:33

ahojky

pokud ti prcek usníal sám … máš asi zázračné dítě. Každopdáně takhle malý miminko určitě spát potřebuje… Michal usínal nejdřív u prsu, od 3 měsíce se mu to ale nějak přestalo dařit, tak nastoupil vak a v něm vždycky usnul a byl odložen, a když nepomohl vak, tak nastoupil kočárek. uspávala jsem u prsu nebo v kočárku nebo plácáním po zadečku do 8 měsíců, od 8 měsíců už usíná sám ve dne i večer.

Každopádně co si tak pamatují tak nejkritičtější to bylo o prázdninách 5-6 měsíc..... večer jsem uspávala i 2 hodiny se šileným řevem, ve dne to bylo o něco lepší…

Nejhorší je, když nevystihneš kdy je mládě unavený a ono se tzv „přetáhne“ a pak nemůže zabrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
8.2.06 02:08

dekuju holky a preju vam vic spani ! jak tak na to koukam, tak si nemuzu stezovat…
Xeno, jsme na tom trochu stejne, mam holcicku 2 a pul rocni a ta vstava taky strasne brzo, teda mela opbdobi klidne v 5, ale jinak tak v sest…vy jste na tom jeste hur ?! to musi byt hruza. v posledni dobre se to ale zlepsilo, a to protoze mala nekdy nespi po obede, a pak nekdy tu s anmi vegetuje az do 22 treba (jinak chodi v 20:30)…no a takze nekdy spi uz treba i do 7 - 7:30. asi z ty unavy !
jiank Mathis usnul vcera vecer celkem dobre. uvidime, jak to bude dneska behem dne…
mejte se Sona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama